Produkt: EX10062080

|

Model: MSW-CTU-02

Miernik kompresji Diesel - 0-70 bar - manometr 80 mm - wąż 35 cm

269,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – może być stosowany do większości typów pojazdów z silnikami Diesla
  • Precyzja – zakres pomiarowy do 70 bar / 1000 psi wykazuje dużą dokładność
  • Łatwa obsługa – dzięki elastycznemu wężowi z szybkim podłączeniem, nawet w trudno dostępnych miejscach
  • Intuicyjność – zawór z boku do spuszczenia ciśnienia, możliwość ponownego pomiaru bez demontażu
  • Praktyczność – sprzęt szybko i schludnie schowasz w etui

OPIS PRODUKTU

Miernik kompresji Diesla do silników o stałej mocy

Jeśli osiągi silnika spadają, sprawdź ciśnienie w cylindrach za pomocą miernika kompresji Diesel. Szybko uzyskaj jasność co do możliwej usterki! Narzędzia motoryzacyjnego marki MSW użyjesz do prawie wszystkich typów samochodów osobowych lub ciężarowych z silnikami wysokoprężnymi takimi jak TDI, HDI, SDI, DTI, JTD, DID z wtryskiem bezpośrednim i pośrednim. Nie obejdziesz się bez niego w swoim samochodzie lub warsztacie samochodowym!

Uniwersalny i mobilny! Miernik ciśnienia sprężania Diesel zapewnia precyzyjne wyniki

Za pomocą testera kompresji szybko i łatwo określisz, czy uszczelka głowicy cylindrów jest uszkodzona, zawory nie zamykają się prawidłowo lub pierścienie tłokowe są zużyte. Użyj dużego manometru z podwójną skalą! Rzetelnie odczytasz wszystkie wartości na manometrze w zakresie pomiarowym od 0 do 70 bar lub od 0 do 1000 psi. Miernik kompresji Diesel pracuje z dużą dokładnością i minimalnym odchyleniem. Zawór z boku umożliwia powtórzenie testu bez jego wcześniejszego demontażu.

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów zastosujesz miernik kompresji do wielu różnych typów pojazdów. Liczne nasadki do dysz wtryskowych i adaptery do świec żarowych oferują szeroki zakres zastosowań. Elastycznym wężem o długości 35 cm z łatwością dotrzesz nawet do trudno dostępnych miejsc. Miernik kompresji Diesel otrzymujesz w praktycznej walizce do przechowywania, dzięki czemu urządzenie jest idealne do użytku mobilnego. Szybko i schludnie schowasz je i wszystkie akcesoria w walizce, aż znów będziesz ich potrzebować.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie