(1) Ocena

Produkt: EX10061061

|

Model: MSW-CLD-01

Tester szczelności cylindrów - 4 elementy

169,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – do silników benzynowych
  • Precyzja pomiaru – duży manometr ze skalą 0-7 bar
  • Łatwa obsługa – giętkie wężyki i szybkie podłączanie
  • Wygodne przechowywanie – solidna walizka w zestawie

OPIS PRODUKTU

Tester szczelności cylindrów 0 – 7 bar

Tester szczelności cylindrów marki MSW to profesjonalne narzędzie diagnostyczne stworzone z myślą o użytku w warsztatach samochodowych i na stacjach kontroli pojazdów. Sprawdzi się również w prywatnym użytku. Za pomocą sprężonego powietrza sprzęt pozwoli określić stan cylindrów, zdiagnozować uszkodzenie zaworu, uszczelki głowicy lub pęknięcie pierścienia tłokowego, zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych.

Próbnik szczelności cylindrów - MSW-CLD-01 – opis

Precyzja pomiaru przy użyciu testera od MSW to zasługa dużego manometru z zakresem 0-7 bar (0-100 psi) i podwójnym wskaźnikiem o dokładności +/- 2,5%.

Łatwa obsługa modelu MSW-CLD-01 wynika z jego konstrukcji. Giętkie wężyki o długościach 17 i 35 cm zapewniają szybkie i sprawne podłączenie.

Wygodne przechowywanie próbnika jest możliwe dzięki dołączonej do zestawu, solidnej walizce. Zapewni ona też swobodny transport, a także zabezpieczy narzędzie, gdy nie będzie ono użytkowane.

Prezentowany tester szczelności cylindrów to narzędzie diagnostyczne, którego funkcjonalność i niezawodność docenią wszyscy specjaliści z zakresu mechaniki samochodowej. Już dziś skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu marki MSW i wyposaż swój warsztat w sprzęt ceniony przez specjalistów z całej Europy.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie