Miksery spiralne

Zainspiruj się blogiem expondo

Ciężkie ciasta (na pierogi, pieczywo, pizzę itd.) muszą być dobrze wyrobione i napowietrzone. Ich ręczne ugniatanie bywa męczące, czasochłonne oraz nieefektywne. Jeśli chcesz, żeby Twoje ciasto było zawsze pulchne, pomyśl o profesjonalnym sprzęcie takim jak mikser spiralny lub wałkownica do ciasta marki Royal Catering.

Wysokiej klasy mikser kulinarny sprawdzi się w piekarniach oraz gospodarstwach agroturystycznych. Doskonale nadaje się jako wyposażenie dużych cukierni, gdzie każdego dnia powstają pączki i inne słodkie wypieki. Za jego pomocą dokładnie wymieszasz ciasto, które z łatwością uformujesz. Tak przygotowany wyrób wystarczy wrzucić do smażalnika (my polecamy te od Royal Catering).

Profesjonalny mikser do wyrabiania ciasta – niezastąpione wyposażenie Twojej piekarni

Każdy mikser przemysłowy (sprawdź urządzenia dla przemysłu na expondo.pl) charakteryzuje się dużą mocą oraz wydajnością. Pojemne dzieże zapewniają przestrzeń potrzebną do dokładnego wymieszania składników. Wytrzymałe, gumowe nóżki zwiększają stabilność podczas pracy mieszarki do ciasta.

Opisywany sprzęt gastronomiczny pozwoli lepiej zorganizować pracę piekarni. Wyręczy Ciebie lub Twoich pracowników w męczącej i czasochłonnej czynności, jaką jest wyrabianie ciężkich ciast. Stawiając na mikser Royal Catering masz pewność, że za każdym razem będzie ono pulchne i dobrze napowietrzone.

Gastronomiczny mikser do wyrabiania ciężkich ciast – zaoszczędź czas i energię

Wszystkie elementy mające bezpośredni kontakt z żywnością (w tym dzieża, hak oraz mieszadło) wykonane zostały ze stali szlachetnej odpornej na uszkodzenia i łatwej w czyszczeniu. Gładka powierzchnia dodatkowo upraszcza mycie oraz konserwację. Dzięki temu ta niezawodna, solidna maszyna do ciężkich ciast może być wykorzystywana podczas regularnej, intensywnej pracy.

Miksery spiralne od Royal Catering wyposażone zostały w szereg rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa operatora. Sprzęt posiada specjalną osłonę zabezpieczającą. Jej konstrukcja pozwala swobodnie dodawać składniki podczas mieszania. Jednocześnie uniemożliwia włożenie rąk do obracającej się misy. Po podniesieniu osłony mikser przemysłowy automatycznie się wyłączy.

Ponadto produkty Royal Catering dysponują wyłącznikiem bezpieczeństwa, który natychmiast przerywa działanie urządzenia. Przyciski (start/stop) znajdują się w łatwo dostępnym miejscu. Gastronomiczna maszyna do ugniatania ciasta charakteryzuje się stabilną pracą – to zasługa antypoślizgowych nóżek. Zarówno mieszadło, jak i misa obracają się płynnie, dzięki czemu ciasto jest dokładnie, równomiernie wyrobione (bez grudek).

Każdy mikser spiralny, sygnowany logiem Royal Catering, nadaje się nie tylko do ugniatania ciasta, ale i mieszania mięsa, np. na farsz do pierogów, krokietów czy pasztetów. W tej roli doskonale sprawdzą się również wilki do mięsa. Sprawdź już dziś przemysłowe miksery dostępne w ofercie expondo.pl. Zaskoczy Cię ich jakość i atrakcyjna cena.