Podgrzewacze do hot dogów

Zainspiruj się blogiem expondo

Podgrzewacze do hot dogów marki Royal Catering to sprzęt gastronomiczny, który powstał z myślą o małej gastronomii. Sprawdzi się w imbissach, food truckach, bufetach itd. Może być również wykorzystywany w domowych kuchniach do przygotowywania uwielbianych przez dzieci, pysznych przekąsek. Zaskocz znajomych oraz rodzinę profesjonalnymi hot dogami!

Urządzenia do podgrzewania parówek, znajdujące się w ofercie expondo.pl, charakteryzują się niezawodnością oraz solidną konstrukcją (cylinder ze szkła hartowanego, sztangi ze stali szlachetnej). Podgrzewacze do hot dogów, grille rolkowe, krajalnice i inne produkty Royal Catering sprawdzą się podczas regularnej eksploatacji w miejscach związanych z branżą HoReCa.

Podgrzewacze do hot dogów – przetestuj je w swojej kuchni

Lubisz klasyczne francuskie hot dogi? Chcesz je przygotowywać w prywatnej kuchni? A może myślisz o ich sprzedaży? Niezależnie od tego, na jaką skalę zamierzasz serwować te klasyczne przekąski, najlepszym rozwiązaniem będzie podgrzewacz do hot dogów marki Royal Catering. Oferowane podgrzewacze do parówek sprawdzą się jako wyposażenie barów, stacji benzynowych, sklepów spożywczych, food trucków i wielu innych miejsc.

Ten solidny, niezawodny sprzęt spełnia normy HACCP, GMP oraz GHP. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim nadaje się do kontaktu z żywnością, sprzyja higienicznej pracy i pomaga zachować tzw. dobre praktyki produkcyjne. Każdy podgrzewacz do hot dogów wykonany został z materiałów odpornych na wysokie temperatury oraz łatwych w czyszczeniu (cylinder – szkło hartowane, trzpień – stal szlachetna).

Opisywany sprzęt gastronomiczny posiada wydajny termostat. Urządzenie szybko się nagrzewa i w zaledwie kilka minut gotowe jest do pracy. Podgrzewacze do parówek oraz bułek, sygnowane logiem Royal Catering, charakteryzują się intuicyjną obsługą oraz ergonomiczną budową. Niewielka waga własna oraz uchwyty do przenoszenia ułatwiają transport.

Podgrzewacze pozwalają przygotować hot dogi, które można wzbogacić różnymi dodatkami: sosami, prażoną cebulką, warzywami (zobacz krajalnice do warzyw i owoców). Sprzęt sprawdzi się podczas imprez plenerowych. Razem z takimi urządzeniami jak maszyna do popcornu czy waty cukrowej stanowi kompletne wyposażenie festynowego stoiska.

Podgrzewacze do hot dogów Royal Catering – łatwe czyszczenie i konserwacja

Urządzenia gastronomiczne Royal Catering (takie jak gofrownice, napełniacze do kiełbasy czy wilki do mięsa) to znane i cenione wyposażenie profesjonalnych kuchni. Zyskały przychylność zawodowych kucharzy dzięki dużej wytrzymałości, ergonomicznej konstrukcji oraz długiej żywotności. Na opisywanym sprzęcie można polegać podczas codziennej pracy w restauracjach, bufetach, stołówkach i innych miejscach związanych z branżą HoReCa.

W tę dobrą tradycję wpisuje się również seria podgrzewaczy do hot dogów. Specjaliści z Royal Catering zadbali o maksymalne uproszczenie ich eksploatacji. Panel sterowania zaprojektowano z myślą o szybkiej, intuicyjnej obsłudze. Cylinder wykonano z hartowanego szkła, a pozostałe elementy (w tym trzpienie na bułki oraz kosz na parówki) z wysokojakościowej stali szlachetnej.

Materiały użyte do konstrukcji oferowanych urządzeń odporne są na uszkodzenia mechaniczne, wysokie temperatury oraz korozję. Dzięki temu łatwo można je wyczyścić używając jedynie wilgotnej szmatki i delikatnego detergentu. Zdejmowane części podgrzewacza (cylinder, kosz, pokrywę) nadają się do mycia w zmywarce.

Podgrzewacz do hot dogów osadzony jest na 4 nóżkach, które zapewniają stabilność podczas pracy urządzenia. Wyposażony zostały w boczne uchwyty do przenoszenia. Wszystkie te cechy, oraz niewielka waga własna, sprawiają, że każdy podgrzewacz może być używany podczas imprez plenerowych, takich jak festyny, jarmarki, festiwale itp. Skorzystaj z oferty expondo.pl i zamów profesjonalny, niezawodny sprzęt do robienia hot dogów.