W obniżonej cenie

Produkt: EX10011808

|

Model: RC-POB2404T

Piec do pizzy - dwukomorowy - 2 pizze 32 cm

1829,00 zł 3599,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 3599,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – 2 komory do pieczenia, łącznie 2 pizze o średnicy 32 cm
  • Praktyczność – kompaktowy design
  • Doskonałe pieczenie – kamienne płyty świetnie rozprowadzają ciepło
  • Izolacja – odparowana wełna mineralna
  • Solidność – wyprodukowany we Włoszech

OPIS PRODUKTU

Piec do pizzy - dwukomorowy - 2 pizze 32 cm

Piec do pizzy marki Royal Catering to sprzęt dla profesjonalistów. Świetnie sprawdzi się w pizzerii, restauracji, barze z przekąskami, bistro, a nawet w food trucku. Ze względu na kompaktową konstrukcję docenisz go również w swojej kuchni. Dzięki modelowi RC-POB2404T upieczesz chrupiącą i pięknie zarumienioną pizzę!

Elektryczny piec do pizzerii – opis

Dwie komory pozwalają jednocześnie upiec 2 placki o średnicy 32 cm. Maksymalna temperatura w obu częściach urządzenia wynosi 320°C. Prosty w użyciu panel sterowniczy gwarantuje wygodne ustawienie wartości.

Równomierne rozprowadzanie ciepła to zasługa kamiennych ognioodpornych płyt. Pozwalają one uzyskać ciasto o chrupiącym spodzie. Sprzęt wyposażono w zabudowane elementy grzewcze. Moc górnych wynosi 2 x 800 W, dolnych – 2 x 800 W.

Sprzęt charakteryzuje się solidnością. Piec do pizzy ma izolację z odparowanej wełny mineralnej. Wewnętrzne wymiary urządzenia wynoszą 41 x 36 x 9 cm. Jest zasilane napięciem 230 V.

Piec do pieczenia pizzy marki Royal Catering to niezbędny sprzęt w Twoim lokalu gastronomicznym! Łączy w sobie wydajność i elastyczność, bo pozwala przygotować jednorazowo 2 porcje pysznego dania w optymalnej temperaturze.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie