(2) Opinie

Produkt: EX10011394

|

Model: RCCB-3

Szczotka do czyszczenia grilla - potrójna - 7 cm

45,99 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – potrójna konstrukcja pozwalająca wyczyścić dużą powierzchnię
  • Wytrzymałość – szczotka z drutu ze stali nierdzewnej o szerokości 7 cm
  • Poręczność – wygodna rączka o długości 23 cm
  • Wygoda – wieszak dla łatwiejszego przechowywania

OPIS PRODUKTU

Szczotka druciana ze stali nierdzewnej

Szczotka ze stali nierdzewnej świetnie nadaje się do usuwania nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń z grilla oraz innych urządzeń gastronomicznych. Potrójny model RCCB-3 przyda się w barze, bistro, stołówce, a także w domowej kuchni.

Szczotka do grilla od Royal Catering – opis

Potrójna konstrukcja szczotki o szerokości 7 cm pozwala wyczyścić jednocześnie większą powierzchnię. Trzy niezależne warstwy posłużą do wymycia brzegów oraz dotrą do trudno dostępnych miejsc np. pomiędzy szczebelki rusztu.

Druty ze stali nierdzewnej cechują się odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie. Gładki materiał prosto utrzymać w higienicznej czystości, a jego biologiczna obojętność sprawia, że nadaje się do zastosowania w punktach i lokalach serwujących jedzenie.

Wygodna rączka o długości 23 cm umożliwia dokładne wyszorowanie tylnej części grilla. Ponadto użytkownik zachowuje dzięki niej bezpieczny odstęp od rozgrzanego rusztu. Uchwyt wykonano z wytrzymałego materiału, który odznacza się tolerancją na wysoką i niską temperaturę. Praktyczna zawieszka na końcu ułatwia przechowywanie.

Szczotka do czyszczenia grilla od Royal Catering zrobiona z wysokiej jakości stali nierdzewnej spełnia wszelkie standardy niezbędne do użytku w gastronomii. Model RCCB-3 pomoże nie tylko zachować czystość i porządek w barze lub food trucku, ale przyda się również w sezonie grillowym na działce lub do czyszczenia piekarnika w Twojej kuchni.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

01.06.2023

Ist sehr praktisch grill putzen