(1) Ocena

Produkt: EX10011395

|

Model: RCCB-4

Szczotka do czyszczenia grilla - trójstronna - 16,5 cm

34,99 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wygoda – trójstronna konstrukcja pozwalająca wyczyścić większą powierzchnię
  • Skuteczność – szczotka z drutu ze stali nierdzewnej (szerokość 16,5 cm)
  • Wygoda – rączka o długości 15 cm
  • Łatwe przechowywanie – wieszaczek

OPIS PRODUKTU

Szczotka druciana ze stali nierdzewnej

Szczotka ze stali nierdzewnej świetnie nadaje się do usuwania nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń z grilla oraz innych urządzeń gastronomicznych. Trójstronny model RCCB-4 przyda się w barze, bistro, stołówce, a także w domowej kuchni.

Szczotka do grilla 16,5 cm od Royal Catering – opis

Trójstronna konstrukcja szczotki pozwala wyczyścić jednocześnie większą powierzchnię. Dwa krótsze końce posłużą do wymycia brzegów oraz dotrą do trudno dostępnych miejsc np. pomiędzy szczebelki rusztu.

Druty ze stali nierdzewnej cechują się odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie. Gładki materiał prosto utrzymać w higienicznej czystości, a jego biologiczna obojętność sprawia, że nadaje się do zastosowania w punktach i lokalach serwujących jedzenie.

Wygodna rączka o długości 15 cm umożliwia dokładne wyszorowanie tylnej części grilla. Ponadto użytkownik zachowuje dzięki niej bezpieczny odstęp od rozgrzanego rusztu. Uchwyt wykonano z materiału, który nie reaguje na zmiany temperatury ani nie pęka pod wypływem siły. Praktyczna zawieszka na końcu ułatwia przechowywanie.

Szczotka od Royal Catering zrobiona z wysokiej jakości stali nierdzewnej spełnia wszelkie standardy niezbędne do użytku w gastronomii. Pomoże nie tylko zachować czystość i porządek w barze lub food trucku, ale przyda się również w sezonie grillowym na działce lub do czyszczenia piekarnika w Twojej kuchni.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023