Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Maska spawalnicza - X-star

149,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10021436

|

Model : X-STAR

Cena zawiera 23% VAT.
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
149,00 zł
3+
5%
141,55 zł
5+
10%
134,10 zł
10+
15%
126,65 zł
Kluczowe informacje
  • Niezniszczalność – zastosowany materiał TECAMID 66 jest nie tylko trudnopalny, ale także stabilny wymiarowo, odporny na ścieranie, nie zużywa się i jest niewrażliwy na wpływy termiczne i chemiczne
  • Standard – ochrona przed światłem zgodnie z DIN 9-13 i DIN 4 oraz ochrona przed promieniowaniem UV do DIN 16
  • Perspektywa – duże pole widzenia 93 x 43 mm
  • Szybkość – 2 czujniki o imponującym czasie reakcji < 1/25000 s
  • Kompleksowa ochrona – do wszystkich popularnych metod spawania
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Dobra widoczność pomimo jasnego światła dzięki masce spawalniczej X-STAR

Polegaj na dobrych właściwościach optycznych, bardzo szybkiej reakcji i niewielkiej wadze. Zakładaj maskę spawalniczą X-STAR podczas spawania! Niezależnie od tego, czy spawasz elektrodami, czy z gazem obojętnym, przyłbica automatyczna niezawodnie chroni Cię podczas pracy wszystkimi popularnymi metodami.

Automatyczna przyłbica spawalnicza ze skutecznymi funkcjami ochronnymi

Przyłbica spawalnicza samościemniająca oferuje regulowany zakres ochrony przed światłem: DIN 9-13 i DIN 4. Za pomocą autotestu możesz optymalnie dopasować osłonę świetlną do swoich potrzeb. Dzięki polu widzenia 93 x 43 mm zawsze masz widoczne wszystkie ważne szczegóły. Trwały wkład X-STAR jest zasilany ogniwami słonecznymi i zawiera wymienną baterię CR2032 o żywotności 5000 godzin.
Niezwykle lekka maska spawalnicza z tworzywa sztucznego waży zaledwie 0.5 kg, dzięki czemu możesz ją bez wysiłku nosić nawet przez długi czas. Po prostu dostosuj model X-STAR do kształtu swojej głowy. Ponadto przyłbica spawalnicza zapewnia ochronę szyi. Zastosowana mieszanka materiałowa TECAMID 66 z poliamidem 66 i nylonem 66 charakteryzuje się dobrą sztywnością, twardością, wysoką odpornością na ścieranie i termiczną stabilnością wymiarową. Ponadto nylon 66 wyróżnia się niskim zużyciem i niską utratą tarcia. Bardzo dobre właściwości termiczne, chemiczne i mechaniczne sprawią, że będziesz korzystać z maski przez długi czas nawet w trudnych warunkach.
Bardzo krótki czas reakcji <1/25000 s od jasnego do ciemnego sprawia, zawsze chroni Cię przed szkodliwymi promieniami łuku. Nie obciąża to nadmiernie oczu i nie wymaga długiego okresu regulacji, aby kontynuować spawanie. Dzięki znakomitym wartościom klasy optycznej, rozproszonego światła, jednorodności i zależności od kąta patrzenia przyłbica automatyczna jest przystosowana do profesjonalnego użytku ze sprzętem spawalniczym.
Kompleksowa ochrona przed światłem pozwala używać maski spawalniczej do wszystkich popularnych metod. Czułość na światło, czas opóźnienia i stopień przyciemnienia dostosuj indywidualnie do danego procesu spawania. Jeśli chcesz wykonywać inne prace metalowe, takie jak szlifowanie, bez zdejmowania kasku, użyj trybu GRIND. Dzięki automatycznej przyłbicy spawalniczej samościemniającej od Stamos Welding Group masz wszystkie opcje z zachowaniem bezpieczeństwa!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty