Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Waga kuchenna - 8 kg / 1 g - 22 x 17 cm - LCD - design

69,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10030768

|

Model : SBS-TW-8000N

Cena zawiera 23% VAT.
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
69,00 zł
3+
5%
65,55 zł
5+
10%
62,10 zł
10+
15%
58,65 zł
Kluczowe informacje
  • Czytelność – wyświetlacz LCD z podświetleniem
  • Dokładność – pomiar do 8 kg z dokładnością 1 g
  • Praktyczność – prosty wybór jednostek ważenia (g, tl, oz, ml) oraz wszystkich funkcji
  • Solidność – wykonanie z wysokiej jakości tworzywa (ABS) i szkła hartowanego
  • Poręczność – kompaktowa konstrukcja w atrakcyjnym designie i z dotykowym panelem sterowania
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Stylowa waga kuchenna do 8 kg

Dzięki wadze kuchennej SBS-TW-8000N uzyskasz dokładne wyniki pomiarów, które możesz łatwo odczytać na dużym wyświetlaczu LCD. Waga stołowa waży obiekty o masie do 8 kg z precyzją 1 g. Idealnie nadaje się więc do dokładnego określania wagi suchych składników, przesyłek pocztowych lub śrub.

Łatwa w obsłudze waga stołowa od Steinberg Basic

Cyfrowa waga stołowa jest wyposażona w wysokiej jakości wyświetlacz LCD, który umożliwia szybkie i wyraźne odczytywanie masy i objętości. Dzięki podświetleniu tła ekran zapewnia wygodną pracę nawet w ciemnych miejscach. Cyfry są dobrze widoczne nawet pod niekorzystnym kątem. Specjalny sygnał ostrzega przed przeciążeniem wagi kuchennej.
Urządzenie ma różne praktyczne funkcje. Oprócz jednostek ważenia g, tl, oz i ml można wybierać tryb tarowania, kalibracji i zerowania. Waga jest niezwykle łatwa w użyciu za sprawą zaledwie kilku przycisków na dotykowym panelu sterowania. Subtelny design podkreśla funkcjonalność wagi kuchennej i jej wszechstronność.
Podczas projektowania skupiono się na uzyskaniu kompaktowej konstrukcji. Na powierzchni ważenia wykonanej ze szkła hartowanego o wymiarach 22 x 17 cm umieścisz różne towary. Na spodzie zastosowano delikatne podkładki chroniące blat stołu przed zarysowaniem oraz zapewniające stabilność urządzenia. Waga stołowa jest zasilana dwiema bateriami AAA. W celu oszczędzania energii waga wyłącza się, gdy nie jest używana przez dłuższy czas.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty