W obniżonej cenie
Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Waga hakowa - 5 t / 1 kg - bezprzewodowy pilot

2349,00 zł 2499,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10030108

|

Model : SBS-KW-5TW

Gwarancja najniższej ceny

Ostatnie sztuki

Pośpiesz się! Zostało tylko kilka sztuk!

Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 2499,00 zł

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. czwartek, 18 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
2349,00 zł
3+
5%
2231,55 zł
5+
10%
2114,10 zł
10+
15%
1996,65 zł
Kluczowe informacje
  • Wydajność – udźwig 5 t / precyzja 1 lub 2 kg
  • Wygoda – zamiana jednostek masy kg/lb
  • Wytrzymałość – aluminium odlewane ciśnieniowo
  • Mobilność – akumulator 6 V / 4,5 Ah w zestawie
  • Wygoda – wyświetlacz LED 40 mm i piloty
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Waga hakowa o udźwigu 5 t

Funkcjonalna i solidna waga hakowa SBS-KW-5TW powstała z myślą o profesjonalnych użytkownikach. Urządzenie marki Steinberg Systems znajdzie zastosowanie przy wymagających pracach m.in. w budownictwie, przemyśle metalurgicznym i stalowym, w warsztatach samochodowych, portach, magazynach czy składach. Sprawdzi się także w transporcie, podczas załadunku i rozładunku towarów.

Waga widząca o nośności 5000 kg – opis

Opisana waga hakowa SBS-KW-5TW wyróżnia się nie tylko solidnym wykonaniem, ale także szeregiem rozwiązań, które znacznie zwiększają efektywność eksploatacji. Zamów model marki Steinberg Systems i popraw swój komfort pracy!
Efektywność to mocna strona sprzętu, za pomocą którego można określić masę towarów o masie od 40 do 5000 kg z dokładnością 1 lub 2 kg. Doskonale nadaje się do ważenia obiektów o różnych gabarytach. Urządzenie wyposażono w 2 piloty zdalnego sterowania o zasięgu 200 m i 15 m.
Wytrzymałość i niezawodność to zasługa obudowy odlewanej ciśnieniowo oraz zastosowaniu wysokiej jakości elektroniki. Wagę wyposażono w wyświetlacz LED 40 mm z 4 przyciskami pozwalającymi na intuicyjną obsługę wszystkich funkcji.
Wiele dodatkowych opcji wpływa na ułatwienie pracy. Dostępne są: zmiana jednostek ważenia (kg/lb), zatrzymanie i zapis wyników, tarowanie, kalibracja, podświetlenie, a także zdefiniowanie parametrów użytkownika. Można sumować pojedyncze ważenia (do 99 pozycji) i zapisywać je. W przypadku błędu wystarczy skasować ostatnią pozycję bez konieczności powtarzania całej procedury. Czas oczekiwania na ustabilizowanie wyniku wynosi ≤10 sekund.
Mobilny sprzęt będzie pracować na akumulatorze do 150 godzin. Automatyczne wyłączanie i tryb uśpienia zagwarantują oszczędność energii, a urządzenie poinformuje o niskim poziomie baterii.
Duży pilot umożliwia nie tylko sterowanie, ale również odczytywanie danych za pomocą wyświetlacza matrycowego LED. Wyposażono go w funkcje takie jak zmiana parametrów, ustawienie daty i godziny, zapisywanie danych oraz ich przeglądanie, kasowanie wartości czy regulacja jasności. Mały pilot (bez wyświetlacza) posiada 4 przyciski do zatrzymywania aktualnej wartości, dodawania ładunku/poruszania się po menu, zerowania i tarowania.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Często zadawane pytania

Czy waga nadaje się do użytku na zewnątrz? Czy jest odporna na niewielkie opady deszczu?

Waga może być używana na zewnątrz, ale nie można jej używać podczas deszczu.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty