Wagi paczkowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Nasze wagi paczkowe to urządzenia bardzo praktyczne. Oferowane modele wyposażono w wytrzymałą szalkę ważącą. Specjalny czujnik sygnalizuje przeciążenie w momencie umieszczenia na platformie zbyt ciężkiego przedmiotu. W wielu modelach wyświetlacz pokazuje wynik w kilku jednostkach do wyboru, np. w kilogramach i funtach. Użyteczność wag paczkowych docenili nasi klienci, którzy nabyli również inne urządzenia wykorzystywane w przemyśle: piece tyglowe, suszarki próżniowe oraz podnośniki magnetyczne.

Produkty marki Steinberg zostały wyposażone w czytelne wyświetlacze LCD, z których łatwo odczytać wynik pomiarów. Wagi paczkowe umożliwiają eksploatację w dowolnym miejscu (np. hali magazynowej), ponieważ są zasilane bateriami. Część modeli posiada w zestawie walizkę do bezpiecznego transportu.

Wagi paczkowe w atrakcyjnej cenie

Oferowane urządzenia charakteryzują się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny produktu. Już dziś zamów wagę paczkową z dostawą pod wskazany adres!

Wagi paczkowe – precyzja i profesjonalizm

Obserwujemy stały wzrost liczby nowych klientów. Wielu z nich zostaje stałymi nabywcami asortymentu expondo.pl. Wysoka motywacja i kompetencje pracowników naszego sklepu sprawiają, że oferowany towar dostosowany jest perfekcyjnie do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku elektronarzędzi, urządzeń gastronomicznych oraz sprzętów wykorzystywanych w przemyśle. Uznaniem kupujących cieszą się wszystkie nasze produkty niezależnie od kategorii: zarówno spawarki, przecinarki plazmowe, kociołki do zup, jak i piece do pizzy.

Prezentowane wagi paczkowe poddawane są serii testów. Dlatego mamy pewność, że oddajemy w Twoje ręce sprzęt wysokiej jakości w korzystnej cenie. Projektanci położyli nacisk nie tylko na walory użytkowe, ale zadbali również o atrakcyjny design urządzeń. Wykonano je z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego oraz stali szlachetnej, która jest materiałem bardzo wytrzymałym i mającym nowoczesny wygląd. Jej właściwości wykorzystano przy projektowaniu m.in. naszych mebli ze stali nierdzewnej. Dzięki temu oferowane wagi cieszą się długą żywotnością. To sprzęt trwały, precyzyjny i profesjonalny.