(1) Ocena

Produkt: EX10061612

|

Model: MSW-PG2800

Agregat prądotwórczy - 2800 W - 230 V AC - rozruch ręczny

2779,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Zmienność – wysokiej jakości źródło zasilania z dwoma złączami 230 V AC
  • Efektywność – stabilna praca bez odchyleń wysokiego napięcia (AVR)
  • Wytrzymałość – duży zbiornik 15 l umożliwia długi czas pracy bez przerwy
  • Niezawodność – rozrusznik ręczny i sprawdzony zapłon CDI
  • Mobilność – kompaktowa konstrukcja ułatwiająca transport

OPIS PRODUKTU

Agregat prądotwórczy po Twojej stronie

Kiedy jesteś na budowie, w dużej hali produkcyjnej lub w stoczni, nie zawsze masz dostęp do źródła zasilania dla Twoich urządzeń elektrycznych. Dzięki agregatowi prądotwórczemu MSW oferuje niezawodne źródło zasilania 230 V AC, które jest zawsze pod ręką.

Mobilne i bezpieczne źródło zasilania do wyposażenia warsztatu

Dzięki swoim rozmiarom i solidnej ramie agregat prądotwórczy benzynowy jest idealnym mobilnym źródłem zasilania. Silnik 2800 W jest zasilany benzyną. Zbiornik paliwa ma 15 l. Silnik benzynowy wyróżnia się wysoką sprawnością energetyczną, zużywając zaledwie ≤ 395 g/kWh. Silnik o mocy 7 KM można uruchomić ręcznie i jest natychmiast gotowy do użycia dzięki zapłonowi CDI. Pomimo wysokich osiągów urządzenie charakteryzuje się niską emisją hałasu. Wyświetlacz LED dostarcza informacji o wszystkich parametrach.

Do agregatu prądotwórczego można podłączyć urządzenia o napięciu 230 V AC, takie jak wiertarki elektryczne, narzędzia szlifierskie, sprzęty kuchenne czy źródła światła. Jednocześnie generator prądotwórczy z regulatorem napięcia AVR przekonuje stabilną mocą wyjściową bez dużych wahań napięcia. Dzięki dwóm połączeniom źródło prądu może być używane jednocześnie do kilku urządzeń końcowych. Zabezpieczenie przeciwzwarciowe i przeciążeniowe zapewniają bezpieczną pracę.

Agregat prądu jest łatwy w transporcie dzięki kompaktowej konstrukcji. Dzięki temu jest szczególnie odpowiedni do użytku na placu budowy, na cotygodniowym targu lub w podobnych miejscach. Urządzenie posiada solidną stalową ramę zapewniającą wygodną obsługę.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

08.02.2023

Dobry sprzęt, długi czas pracy