Produkt: EX10061472

|

Model: MSW-MT-100

Stojak na papier lakierniczy - 30-100 cm - na 4 rolki

589,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – cztery uchwyty i ostrza przystosowane do czterech rolek papieru lub folii o długości 30, 45, 60 i 100 cm
  • Wydajność – zawiera dozownik taśmy
  • Prostota – łatwa zmiana rolki i płynne rozwijanie
  • Mobilność – dwa duże koła
  • Trwałość – solidna konstrukcja wykonana ze stali

OPIS PRODUKTU

Stojak na papier lakierniczy

Stojak na papier lakierniczy MSW stworzono z myślą o wygodnym rozwijaniu oraz odcinianiu wymaganej długości papieru i przyklejeniu do jego krawędzi taśmy maskującej APP. Dlatego model MSW-MT-100 jest niezastąpionym sprzętem w warsztatach lakierniczych i samochodowych.

Stojak lakierniczy na papier MSW

Duża pojemność sprawia, że stojak pomieści kilka rolek papieru lakierniczego o wielkości 30, 45, 60 i 100 cm. Ich montaż jest bardzo łatwy. Z kolei wbudowane ostrza umożliwiają wygodne odcinanie pożądanej długości.

Konstrukcja ze stali charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie i warunki panujące w lakierniach. Stojak na papier wyposażono w dwa plastikowe kółka (6”), które umożliwiają przetransportowanie całości w dowolne miejsce.

Wybierz stojak na papier lakierniczy od MSW i usprawnij pracę przy lakierowaniu karoserii samochodów. Przystosowanie do kilku rozmiarów rolek z pewnością przyda się w niejednym warsztacie. Złóż zamówienie na model MSW-MT-100 już dziś!

DANE TECHNICZNE