Wkrętarki

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 10 z 10 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Do głównych zalet wkrętarek od MSW należą wysoki moment obrotowy oraz prędkość, dzięki którym sprzęt radzi sobie nawet z dużymi, zardzewiałymi wkrętami. Urządzenia z opcją wiercenia przebiją twarde materiały takie jak metal czy beton. Wybrane modele posiadają także udar odpowiadający za ich lepszą efektywność. Zmiana kierunku obrotów następuje za pomocą prostego w obsłudze przełącznika. Regulacji podlega także moment obrotowy.

Wszechstronne wkrętarki

Bogata gama modeli pomoże wybrać narzędzie z funkcjami dostosowanymi do Twoich potrzeb. Wśród nich znajdują się wkrętarki z lampką LED oświetlającą zacienione miejsca, wyposażone w hak do zawieszenia na pasie czy wkrętarko-wiertarki z opcją drążenia otworów w różnych materiałach.

Akumulatorowe wkrętarki do MSW

Mobilność wkrętarek została zapewniona poprzez wyposażenie ich w wydajne akumulatory o długiej żywotności. Nie potrzebujesz martwić się o dostęp do gniazdka, ani o przewody stanowiące potencjalne ryzyko wypadku. Dlatego też zasilanie bateryjne nie tylko zwiększa swobodę ruchów, ale także bezpieczeństwo w trakcie wykonywanych zadań. Co więcej, niewielka waga oraz wymiary umożliwiają niezwykle proste manewrowanie. Praktyczne akcesoria w komplecie z poręczną walizką dodatkowo podnoszą komfort użytkowania.

Poszukujesz niezawodnego, wielofunkcyjnego sprzętu do Twojej firmy? Na stronie naszego sklepu znajdziesz narzędzia, których potrzebujesz! Poza urządzeniami od MSW Motor Technics polecamy także produkty innych producentów np. zgrzewarki od Stamos Germany czy wciągarki od Steinberg Systems. Wszystkie oferowane artykuły wykonano zgodnie z wysokimi standardami jakości. Zamów już dziś urządzenia do Twojej firmy na expondo.pl z gwarancją natychmiastowej wysyłki!