Patelnie

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 11 z 11 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Patelnia to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni zarówno w domu, jak i w restauracji, barze szybkiej obsługi czy lokalu typu bistro. Marka Royal Catering proponuje patelnie wykonane z różnych materiałów i o odmiennych średnicach, abyś mógł wybrać sprzęt odpowiedni do swoich potrzeb. Dzięki nim idealnie usmażysz mięso (w tym steki), kiełbasę, ryby, warzywa, jajka, a także przyrządzisz smaczne naleśniki i omlety.

Sklep expondo.pl proponuje m.in. patelnie żeliwne i ze stali nierdzewnej. Produkty te uzupełniają pokaźną ofertę profesjonalnych garnków o dużych pojemnościach oraz rondli. Marce Royal Catering zaufało już wielu klientów, którzy docenili połączenie solidności i konkurencyjnych cen. Teraz Ty poznaj nasze artykuły!

Patelnie ze stali nierdzewnej

Patelnia ze stali nierdzewnej to sprzęt używany zwykle ze względu na swoją solidność. Jej powierzchnia jest niezwykle odporna na zarysowania oraz neutralna w kontakcie z żywnością, co zapewnia bezpieczeństwo dla zdrowia. Ze względu na gładką powierzchnię bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Nadaje się do mycia zarówno ręcznego, jak i w zmywarkach. Aby cieszyć się smakiem dobrze wysmażonego fileta rybnego czy mięsnego, należy jednak pamiętać o właściwej ilości tłuszczu. Jeśli jesteś amatorem techniki frytowania, czyli smażenia żywności w głębokim oleju, to zapoznaj się z asortymentem frytownic.

W naszym sklepie znajdziesz patelnie o różnej średnicy, m.in. 20, 24 i 30 cm. Wszystkie są wyposażone w trwale zamocowaną rączkę z otworem do wygodnego zawieszania. Warto zwrócić uwagę na ich uniwersalność, ponieważ równie dobrze sprawdzają się na kuchniach indukcyjnych i gazowych. Patelnie stalowe Royal Catering łączą w sobie trwałość z rozsądną ceną.

Patelnie żeliwne

Innym typem sprzętu kuchennego są patelnie żeliwne. Docenią je Ci konsumenci, którym zależy przede wszystkich na trwałości. Produkty z żeliwa służą niezwykle długo, a sam materiał jest praktycznie niezniszczalny. Kolejną ich zaletę stanowi bardzo długie podtrzymywanie ciepła, co przekłada się na oszczędniejsze smażenie. Zarówno patelnia, jak i kociołek żeliwny to przedmioty cięższe niż wykonane np. ze stali nierdzewnej. Dzięki swojej wadze charakteryzują się bezpieczeństwem i stabilnością.

Oferta sklepu expondo.pl obejmuje nie tylko patelnie żeliwne w okrągłym kształcie, ale również patelnie grillowe. Doskonale nadają się one do kiełbasy, steków i bekonu. Żebrowana powierzchnia pozwala na wyciekanie tłuszczu. Tego rodzaju sprzęt może być świetnym zamiennikiem grilla. Nadaje się do pracy na kuchence gazowej, elektrycznej oraz indukcyjnej. Warto pamiętać o sezonowaniu patelni, a wtedy odwdzięczy się ona niezawodnością przez dekady.