Produkt: EX10011694

|

Model: RC-GG35020

Grill gazowy - 35 x 40 cm - gładki - 3100 W - gaz ziemny - 0,02 bar

1679,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemna powierzchnia – dużo miejsca na grillowane jedzenie na płycie grzewczej o wielkości 35 x 40 cm
  • Wydajność – mocny palnik 3100 W do szybkiego wytwarzania ciepła
  • Skuteczność – gładka płyta grillowa do przygotowywania różnych potraw
  • Niska zawartość tłuszczu – zdrowe i niskokaloryczne grillowanie dzięki tacce ociekowej na tłuszcz
  • Higiena – czystość dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej, wyjmowanej tacce ociekowej i rantowi przeciwbryzgowemu

OPIS PRODUKTU

Grill gazowy - 35 x 40 cm - 3100 W - gaz ziemny

Gastronomiczny grill gazowy marki Royal Catering idealnie nadaje się do smażenia dużej ilości kotletów, burgerów, jajek, kiełbas, bekonu i nie tylko. Praktyczność modelu RC-GG35020 z pewnością docenią kucharze w restauracjach, barach, firmach cateringowych czy na stołówkach.

Gazowa płyta grillowa Royal Catering

Gładka powierzchnia grillowa ma wymiary 35 x 40 cm. Pozwoli ona jednocześnie usmażyć kilka steków czy burgerów. Wokół płyty zastosowano rant chroniący otoczenie przed zachlapaniem. Z kolei tacka ociekowa zbiera ściekający tłuszcz, co ułatwia czyszczenie urządzenia.

Zasilanie gazem ziemnym stanowi idealne rozwiązanie podczas kempingów czy wydarzeń w plenerze takich jak garden party. Nie potrzebujesz bowiem dostępu do gniazdka elektrycznego. 

Wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje wieloletnią trwałość i wydajność grilla gazowego. Materiał długo utrzymuje wysoką temperaturę, a dodatkowo jest łatwy w czyszczeniu i atrakcyjnie się prezentuje. Nie reaguje też z żywnością, więc jest bezpieczny dla zdrowia.

Jeżeli szukasz profesjonalnego sprzętu gastronomicznego do swojego lokalu, to grill gazowy Royal Catering jest właśnie dla Ciebie. Wysoka trwałość, duża powierzchnia do smażenia oraz zasilanie gazem na pewno znajdą zastosowanie w niejednym lokalu. Złóż zamówienie na model RC-GG35020 już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA