(2) Opinie

Produkt: EX10011496

|

Model: RCWP-6LW

Prasa do owoców - 6 l - drewno

449,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – doskonała do wyciskania soku z winogron, jabłek, gruszek, pomarańczy itp.
  • Efektywność – duża pojemność 6 l
  • Stabilność – nóżki można przymocować do podłoża
  • Wytrzymałość – konstrukcja z drewna i żelaza
  • Akcesoria – 2 drewniane bloki i półdyski

OPIS PRODUKTU

Prasa do owoców - 6 l - drewno

Prasa do owoców marki Royal Catering to funkcjonalny sprzęt zarówno do profesjonalnego, jak i amatorskiego użytku. Sprawdzi się w winnicach, gospodarstwach ekologicznych, agroturystycznych oraz w domach miłośników świeżych soków czy hobbystycznego winiarstwa. Model RCWP-6LW odznacza się solidnością. Wykonano go z żelaza i wysokiej jakości drewna.

Prasa do wyciskania soku RCWP-6LW – charakterystyka

Wydajny sprzęt o pojemności 6 l służy do pozyskania soku ze zmiażdżonych winogron, jabłek, gruszek, agrestu, pomarańczy itp. Prasa nadaje się do owoców miękkich oraz twardych, które warto wstępnie obrobić za pomocą rozdrabniarek (nr kat. 10011493, 10011499). Otrzymany surowiec można wykorzystać do produkcji koncentratów, soków owocowych, a także fermentowanych przetworów: win gronowych, cydru, perry, win owocowych itp.

Łatwa obsługa wynika z przemyślanego projektu. Sok kierowany jest prosto do zewnętrznego pojemnika. Odciśnięcie pulpy ułatwiają worki filtracyjne (nr kat. 10011503). Opcja przymocowania do podłoża zapewnia dodatkową stabilność i umożliwia zwiększenie siły nacisku.

Efektywna prasa do owoców od Royal Catering zapewnia szybkie i wygodne uzyskanie dużej ilości soku. Model RCWP-6LW nadaje się z powodzeniem do zastosowań komercyjnych oraz amatorskich. Zamów prasę do wina z dostawą pod drzwi!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

Hyvä!

01.06.2023

Har pressat Aronia bär och det var jobbit. Kanske bären har för hårt skalfick saft och den var god.