Filtry do wody pitnej AQUAPHOR

Zainspiruj się blogiem expondo

Woda wypływająca z naszych kranów często zawiera niepożądane substancje mogące zaszkodzić zdrowiu. Zwykle są to cząsteczki tworzące osady z kamienia, ale pojawiają się też metale ciężkie, chlor, fenole i wiele innych. Co zrobić, aby oczyścić wodę z tych zanieczyszczeń? Wybierz filtry marki AQUAPHOR!

W tej kategorii znajdziesz różne rodzaje filtrów do wody przeznaczone zarówno do użytku w prywatnych domach, jak i w biurach, hotelach czy szkołach. Do dyspozycji masz filtry wstępne i podzlewowe oraz dedykowane wkłady wymienne. Oferujemy też dzbanki filtrujące, a także dystrybutory zapewniające doskonale czystą wodę pitną. Sprawdź też inne produkty marki AQUAPHOR takie jak filtry odwróconej osmozy.

Filtry wstępne i podzlewowe do domu AQUAPHOR

W sklepie expondo.pl znajdziesz filtry wstępne oraz podzlewowe. Pierwsze z nich doskonale nadają się do oczyszczania wody z nierozpuszczonych nieczystości i osadów. Najlepiej sprawdzają się, gdy są zamontowane przed filtrami do wody pitnej. Do wyboru masz modele wyposażone we wkłady zgrubne wyłapujące m.in. piasek czy rdzę, a także filtry z węglem aktywnym, które dodatkowo usuwają związki organiczne i aktywny chlor. Możesz też zastosować inne rodzaje wkładów o odpowiednich rozmiarach.

Z kolei filtry podzlewowe marki AQUAPHOR pozwalają pić wodę z kranu bez konieczności jej gotowania. Jest to zasługa trzystopniowej konstrukcji. Każdy z etapów pełni inną funkcję. Pierwszy z nich wykorzystuje blok węglowy z perforacjami do 5 mikronów. Wychwytuje on rdzę, żelazo, chlor i metale ciężkie. W zależności od wybranego modelu drugi etap polega na zmiękczaniu wody lub usunięciu nawet 99,99% bakterii i wirusów. Ostatni stopień ma na celu wyłapanie najmniejszych nieczystości w tym związków organicznych do 0,8 mikrona.

Wszystkie dostępne filtry cechują się kompaktowym rozmiarem. Dzięki temu nie zajmują dużo miejsca i zmieszczą się pod każdym zlewem. Posiadają też szczegółowe instrukcje zawierające informacje pomocne przy samodzielnej instalacji.

Dzbanki filtrujące i dystrybutory wody AQUAPHOR

Dla dodatkowej ochrony przed zanieczyszczeniami wody warto zaopatrzyć się w jeden z poniższych produktów. Dzbanki filtrujące AQUAPHOR to świetna propozycja do domu, biura czy pokojów gościnnych. Łączą w sobie precyzyjne oczyszczanie filtrów podzlewowych z kompaktowym rozmiarem tradycyjnego dzbanka. Część modeli wyposażono we wkłady usuwające nie tylko metale ciężkie czy chlor, ale i bakterie oraz wirusy! Jest to zasługa membrany kapilarnej posiadającej miliony dziurek o wielkości do 0,1 mikrona. Dzięki temu nie potrzebujesz środków chemicznych, żeby oczyścić wodę. Po przefiltrowaniu można się jej napić bez konieczności przegotowania. Wkłady cechują się żywotnością nawet do 500 l. O ich wymianie przypomni Ci specjalny wskaźnik.

Innymi praktycznymi urządzeniami do oczyszczania wody są fontannowe dystrybutory. Stanowią one świetny dodatek w biurach, szkołach, szpitalach czy przychodniach lekarskich. Ich największym atutem jest wpływ na ochronę środowiska. Dzięki nim nie będziesz już potrzebować wody butelkowanej, przez co zmniejszysz ilość plastikowych śmieci. Zaoszczędzisz też swoje pieniądze. Podobnie jak filtry podzlewowe, tak i dystrybutory wody posiadają trzystopniowy system filtracji. Poradzi on sobie z metalami ciężkimi, rdzą, fenolami, chlorem, produktami ropopochodnymi, osadami oraz wszelkimi drobnoustrojami. Projektując te urządzenia, zadbano też o ich wieloletnią użyteczność, dlatego są wykonane z bardzo mocnych materiałów.

Zadbaj o właściwe oczyszczenia wody z filtrami i urządzeniami marki AQUAPHOR. Innowacyjne rozwiązania oraz doskonała precyzja sprawiają, że produkty zostaną docenione przez miłośników zdrowego trybu życia i nie tylko. Wybierz sprzęt dla siebie i złóż zamówienie już dziś!