Obieraczki

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 4 z 4 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Znajdujące się w tej kategorii obieraczki to sprzęty gastronomiczne znajdujące zastosowanie w stołówkach, hotelach, restauracjach, firmach przetwórstwa spożywczego oraz branży cateringowej. Wysoka jakość wykonania, której gwarantem jest niemiecka marka Royal Catering, przekłada się na długą, pomyślną eksploatację sprzętów. Już dzisiaj sprawdź naszą ofertę i zamów produkt odpowiedni dla siebie!

Obieraczki do obierania bulw

Prezentowane maszyny poradzą sobie z szybkim usuwaniem skórki z wszelkich warzyw okopowych: ziemniaków, marchwi, buraków, topinamburu, rzepy itp. Dzięki nim bulwy zostaną doskonale obrane, bez narażenia ich na uszkodzenie – ciśnienie wody jest świetnie dobrane.

Kwestie związane z bezpieczeństwem użytkowania to priorytet Royal Catering. Samoczynne odcięcie zasilania w przypadku otwarcia zbiornika, chłodzenie silnika oraz stabilna konstrukcja sprawiają, że obsługa przebiega zgodnie z przepisami BHP.

Sprzęt dla małych i dużych firm

Poszukujesz efektywnego i godnego zaufania sprzętu? Asortyment naszego sklepu skierowany jest zarówno do większych odbiorców (hotele, restauracje), jak i małych firm rodzinnych (bistro, food trucki). Znajdziesz u nas bardzo wydajne maszyny do lodów, wędzarnie, piece do pizzy, lady chłodnicze, a także kompaktowe krajalnice, gofrownice czy naleśnikarki.

Wszystkie nasze produkty przechodzą szereg testów jakości. Dzięki temu mamy pewność, że trafia do Ciebie towar o ponadprzeciętnych walorach eksploatacyjnych. Grono zadowolonych klientów expondo.pl stale się poszerza, dołącz do niego i Ty!