Wałkownice

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 9 z 9 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Oferowane w tej kategorii wałkownice to sprzęty przeznaczone do użytku profesjonalnego. Pozwolą na szybkie przygotowanie dużej ilości ciasta na wszelkiego rodzaju placki – spody do pizzy, tortille, płaski chleb naan, podpłomyki. Przydadzą się też w pierogarniach oraz cukierniach, np. do produkcji ciast typu american pie, rogalików. Jeżeli szukasz profesjonalnego wyposażenia do swojej pizzerii lub restauracji sprawdź także nasze piece gastronomiczne oraz stoliki barowe.

Wałkownice zwiększą wydajność

Wałkownice elektryczne pozwalają na znaczne zwiększenie efektywności pracy. Są jednocześnie higieniczne i bardzo precyzyjne. Dostępne modele pomieszczą jednorazowo nawet 700 g wsadu, który rozwałkują następnie na szerokość do 40 cm. Pozwoli to uzyskać placek na pizzę w rozmiarze XXL. Dzięki regulacji grubości 0-5 mm otrzymasz bardzo cienkie płaty, które można wykorzystać także z powodzeniem do wyrobu lasagne i tradycyjnego makaronu. Expondo.pl oferuje modele z jedną rolką i dwiema.

W kuchniach o dużym natężeniu ruchu sprawdzą się energooszczędne wałkownice uruchamiane dotykowo. Dla wygody część modeli wyposażono w automatyczne ramię podające. Eliminuje ono potrzebę ręcznej obsługi.

Trwałe i bezpieczne wałkownice do ciasta

Wałkownice wykonano zgodnie z najwyższymi, niemiecki standardami jakości. Użyta stal nierdzewna to materiał odpowiedni dla gastronomii. Odznacza się odpornością na mechaniczne uszkodzenia i jest bezpieczna dla żywności. Z kolei teflonowe wałki świetnie obrabiają ciasto, które nie przylega do ich gładkiej powierzchni. Bezpieczna obsługa to priorytet marki Royal Catering. Wałkownice posiadają osłony na elementy ruchome, ochraniające użytkownika. Są wykonane z pleksiglasu, więc proces wałkowania jest doskonale widoczny.

Prezentowane urządzenia do wałkowania ciasta charakteryzują się niewielkimi, kompaktowymi wymiarami. Zaopatrz się w profesjonalne wałkownice, zamawiając je z dostawą pod wskazany adres!