Suszarki do żywności

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 13 z 13 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Bardzo praktyczne suszarki do żywności zostały zaprojektowane przez niemiecką markę Royal Catering. Wszechstronne dehydratory sprawdzą się zarówno w domowej kuchni, jak i zakładach przetwórstwa rolno-spożywczego, gospodarstwach agroturystycznych i lokalach gastronomicznych. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów są sprzętami, które gwarantują długie oraz wydajne użytkowanie. Już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz urządzenie odpowiednie dla Ciebie!

Efektywne suszarki do żywności

Oferowane dehydratory to maszyny wszechstronne. Dzięki precyzyjnej regulacji temperatury oraz możliwości ustawienia czasu suszenia łatwo dobrać parametry według potrzeb. Nasze suszarki do żywności nadają się do grzybów, owoców, warzyw, ziół oraz przypraw. Posługując się nimi przygotujesz także ryby i mięso (np. jerky, pemikan). Artykuły wygodnie jest rozmieścić wewnątrz komory, kładąc na specjalnych rusztach.

Podobnie jak inne urządzenia z oferty expondo.pl, nadziewarki do kiełbasy i wędzarnie, suszarki do żywności gwarantują przygotowanie trwałych i smacznych przetworów najwyższej jakości. Suszenie jest najstarszym, w pełni naturalnym sposobem konserwacji żywności. Tak obrobione produkty zachowują smak, aromat oraz wiele substancji odżywczych.

Suszarki do żywności na wakacje!

Nasze suszarki do żywności zasilane są standardowym napięciem 230 V. Pomimo sporej pojemności, charakteryzują je kompaktowe wymiary i niewielka waga. Stanowią zatem sprzęt idealny do wykorzystania na działce lub w domku letniskowym. Dzięki nim przywieziesz z wakacji aromatyczne suszone grzyby i owoce leśne!

Proponowane dehydratory są urządzeniami wykonanymi zgodnie z niemieckimi standardami jakości. Wytworzone zostały w zależności od modelu z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i/lub stali szlachetnej. Stal jest materiałem bardzo pożądanym w gastronomii; cechuje się trwałością i neutralnością dla żywności. W naszej ofercie posiadamy zrobione z niej m.in. bemary i wilki do mięsa.

Już dzisiaj zamów suszarkę do żywności z dostawą pod wskazany adres!