Młynki

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 6 z 6 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Funkcjonalne młynki marki Royal Catering to urządzenia, które znajdą zastosowanie zarówno w prywatnym, jak i profesjonalnym użytku. Duża wydajność przy kompaktowych wymiarach sprawiają, że sprzęty z powodzeniem odnajdą się w kawiarniach, sklepach ze zdrową żywnością, różnych zielarniach i herbaciarniach. Będą bardzo przydatne także w każdej większej restauracji. Jeżeli zainteresowały Cię nasze młynki, sprawdź także ekspresy do kawy i trymery do roślin.

Młynki do przypraw i kawy

Wybierając młynek w expondo.pl, otrzymujesz praktyczne narzędzie do zmielenia nasion, ziaren zbóż, kawy, anyżu, gałki muszkatołowej, orzechów oraz ziół. Urządzenia posiadają pojemne zbiorniki zabezpieczone solidnymi pokrywami. Można w nich w wygodny sposób przechowywać zmielone przyprawy. Do wykonania młynków wykorzystano stal nierdzewną, materiał ceniony w profesjonalnej gastronomii. Jest on neutralny dla żywności (nie zmienia smaku, ani zapachu produktów), a także w pełni bezpieczny dla zdrowia.

Stabilna konstrukcja młynków wspiera się na antypoślizgowych, gumowych nóżkach. Zapobiegają one przesuwaniu się maszyny podczas mielenia, a także chronią powierzchnię blatu przed zarysowaniami.

Proste w obsłudze młynki do przypraw

Urządzenia oferowane w tej kategorii są bardzo proste w obsłudze. Zasilanie elektryczne gwarantuje szybkie i skuteczne sproszkowanie nawet twardego surowca. Minutnik z kolei sprawia, że w trakcie pracy młynka obsługujący może wygodnie wykonywać inne czynności. Dodatkowo sprzęty posiadają estetyczny design, sprawdzą się więc na widoku klientów – np. w sklepie.

Jeśli cenisz sobie wygodne, ale jednocześnie efektywne rozwiązania, wybierz młynek do przypraw marki Royal Catering. Dostarczymy go pod wskazany adres!