Destylatory

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 16 z 16 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Przedstawione w tej kategorii destylatory Royal Catering sprawdzą się w destylacji wody, olejków eterycznych (zapachowych i leczniczych), a także innych związków chemicznych. Nie zostały oficjalnie dopuszczone do produkcji alkoholu; w wielu krajach Unii Europejskiej domowy wyrób wysokoprocentowych trunków jest zabroniony.

Sprzęt wykonano z trwałej stali nierdzewnej, gwarantującej solidność oraz proste czyszczenie. Charakteryzuje go również starannie wykonana konstrukcja z dużą dbałością o detale. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu internetowego expondo.pl!

Destylator Royal Catering – różne modele

Na naszej stronie znajdziesz destylatory różnej wielkości, które charakteryzują się dużą wydajnością. Oferujemy modele o pojemności zbiornika wynoszącej 10, 20 i 30 litrów. Wszystkie wyposażono w kolumnę chłodzącą. Wybrane warianty dysponują konstrukcją umożliwiającą aż czterostopniowy proces chłodzenia zapewniający destylat najwyższej jakości. W tego rodzaju urządzeniach znajduje się kolumna wstępnego chłodzenia, gdzie zachodzi pierwszy etap destylacji, oraz główna kolumna do pozostałych trzech etapów.

Przemyślana budowa apartury to tylko jeden z warunków wydajnego destylowania wody. Aby sprzęt służył przez długi czas, musi być wykonany z trwałego i bezpiecznego dla zdrowia materiału, czyli stali nierdzewnej. Współcześnie stanowi najpopularniejsze tworzywo wykorzystywane w gastronomii oraz laboratoriach ze względu na swoją solidność oraz łatwość zachowania higienicznej czystości (gładka powierzchnia). Wiedzą to doskonale specjaliści marki Royal Catering, dlatego zastosowali ją w przypadku np. nadziewarek do kiełbasygarnków, krajalnic i wielu innych artykułów.

Zestaw do destylacji – precyzja działania

Destylatory Royal Catering to precyzyjne urządzenia wyróżniające się łatwością obsługi. Posiadają wbudowany termometr usprawniający kontrolę produkcji (zakres od 0 do 150°C). Do aparatury dołączone są zestawy akcesoriów zawierające m.in. menzurkę, łyżeczkę pomiarową, tkaninę filtracyjną i przyrząd pomiarowy. Pracę ze sprzętem ułatwia gumowy wąż o znacznej długości, np. 2 m.

Marka Royal Catering oferuje wysokiej jakości produkty, które zdają egzamin w profesjonalnych kuchniach, komercyjnej, a także domowej eksploatacji. Artykuły łączą w sobie dużą dokładność działania, solidność wykonania oraz prostą obsługę. Przy pomocy destylatorów uzyskasz wodę o bardzo wysokim stopniu czystości, idealną np. do żelazka czy chłodnicy samochodowej.