Produkt: EX10062352

|

Model: MSW-AVR DG750 EURO5

Agregat prądotwórczy Diesel - 1650 / 4600 W - 12,5 l - 230/400 V - mobilny - AVR - Euro 5

5329,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – z maksymalną mocą 1650 / 4600 W lub 5.75 kVA
  • Mobilność – z uchwytem i kółkami do łatwego transportu
  • Elastyczność – posiada różne gniazda: 230 V z 16 A i 32 A, 400 V 3-fazowe, 12 V DC
  • Trwałość – dzięki wysokiej jakości materiałom i solidnemu wykonaniu
  • Bezpieczeństwo – dzięki efektywnemu chłodzeniu powietrzem oraz zabezpieczeniu przed przeciążeniem

OPIS PRODUKTU

Rezerwowy agregat prądotwórczy Diesel o maksymalnej mocy wyjściowej 5.75 kVA

Nagle światło gaśnie. Co teraz? Kiedy przerwa w dostawie prądu powoduje wyłączenie wszystkiego, agregat prądotwórczy Diesel MSW rozświetla ciemność. Awaryjny generator prądu zapewnia niezbędną energię elektryczną. Umożliwia to mocny 4-suwowy silnik wysokoprężny. Z łatwością staw czoła awariom i wyposaż swój warsztat lub dom w agregat prądotwórczy.

Duża moc przy małym zużyciu: Twój agregat prądotwórczy od MSW

Agregat prądotwórczy Diesel wymaga bardzo mało paliwa do wytworzenia 1 kW. Urządzenie pracuje z mocą 1650 / 4600 W. Dzięki trzem gniazdom (230/400 V i 12 V) możesz nim obsługiwać kilka różnych maszyn – nawet równolegle. Maksymalna moc gniazda 230 V wynosi 1650 W, a gniazda 400 V to 4600 W. Dzięki temu sprzęt idealnie sprawdza się w sytuacjach awaryjnych w domu, w biurze, na kempingu, na łodzi lub w sektorze przemysłowym. 

Generator prądu Diesel włącza się za pomocą elektrycznego rozrusznika. Czy chcesz w każdej chwili wyświetlić dane dotyczące napięcia? Nie ma problemu. Wszystkie ustawienia możesz odczytać z wyświetlacza podczas pracy – oczywiście w czasie rzeczywistym. 

Jednostka napędowa jest bezpiecznie wykonana i czysto wykończona. Efektywne chłodzenie powietrzem chroni silnik przed przegrzaniem. Zabezpieczenie przed przeciążeniem zapobiega uszkodzeniu silnika w przypadku przegrzania. 

Czy potrzebujesz energii elektrycznej do projektów budowlanych bez podłączenia do sieci? W takim razie generator prądu Diesel jest dobrym rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy budujesz rurociągi, czy wykonujesz prace spawalnicze, kompaktowe urządzenie możesz łatwo przenieść w wybrane miejsce dzięki praktycznym uchwytom i kółkom. Duży zbiornik zapewnia długie zasilanie, nawet przy znacznych obciążeniach. Polegaj na awaryjnym generatorze prądu z silnikiem Diesla od MSW w przypadku wielu intensywnych działań.

DANE TECHNICZNE