Produkt: EX10010745

|

Model: RCMZ-800

Młynek do przypraw - elektryczny - 2400 W

1049,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – zmieli pieprz, cynamon, anyż itp.
  • Szybkość – profesjonalny silnik rozwija 25000 obr./min
  • Wytrzymałość – ostrza ze stali nierdzewnej
  • Wydajność – łączna moc 2400 W
  • Stabilność – gumowe nóżki

OPIS PRODUKTU

Młynek do przypraw - elektryczny - 2400 W

Nowoczesny młynek do przypraw to artykuł, który znajdzie zastosowanie zarówno w domowej kuchni, jak i gastronomii. Model RCMZ-800 umożliwia błyskawiczne zmielenie nasion (kawa, anyż, gałka muszkatołowa), różnych ziół, orzechów itp. Dzięki sprzętowi od Royal Catering uzyskasz świeże przyprawy o intensywnym aromacie.

Młynek do orzechów RCMZ-800 – opis

Pojemna komora pomieści do 800 g surowca, który zostanie szybko przetworzony za sprawą ostrzy wprawianych w ruch przez silnik o mocy 2400 W. Generuje on do 25000 obr./min. Dodatkową zaletą jest szczelna pokrywa umożliwiająca przechowywanie przypraw w misie bez obaw o szybką utratę smaku i zapachu.

Łatwa obsługa wynika z zasilania elektrycznego oraz wyposażenia urządzenia w timer (maks. 5 min), co pozwala użytkownikowi wykonywać inne czynności w trakcie mielenia. Solidne gumowe nóżki gwarantują stabilność, zapobiegają ślizganiu się maszyny oraz tłumią wibracje.

Estetyczny design to zaleta, która umożliwia wykorzystywanie sprzętu bezpośrednio na widoku klientów, np. na stoisku handlowym. Stal nierdzewna posiada atrakcyjny połysk, a dodatkowo odznacza się trwałością – odpornością na uszkodzenia mechaniczne i korozję.

Elektryczny młynek do przypraw marki Royal Catering stanowi nieocenioną pomoc w sklepie ze zdrową żywnością, restauracji, kawiarni, a także domowej kuchni. Już dzisiaj przekonaj się o jego wysokich parametrach użytkowych i zamów model RCMZ-800 z dostawą pod drzwi!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie