(4) Opinie

Produkt: EX10011495

|

Model: RCWP-3L

Prasa do owoców - 3 l - stal nierdzewna

449,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – nadaje się do wyciskania winogron, jabłek, gruszek, pomarańczy itp.
  • Wydajność – zbiornik o pojemności 3 l
  • Stabilność – możliwość przykręcenia do podłoża
  • Wytrzymałość – konstrukcja ze stali nierdzewnej i żelaza

OPIS PRODUKTU

Prasa do wyciskania owoców Royal Catering

Do pozyskiwania dużej ilości soku potrzebujesz wydajnego urządzenia, takiego jak prasa do owoców marki Royal Catering. Model RCWP-3L poradzi sobie z wyciskaniem winogron, jabłek, gruszek, cytrusów, porzeczek i nie tylko. Jest to świetne narzędzie dla producentów domowych win oraz do profesjonalnych winnic. Sprawdzi się też w każdej kuchni.

Wyciskarka do soków RCWP-3L – opis

Łatwa obsługa urządzenia to zasługa śruby, którą obraca się za pomocą ręcznej korby. Mechanizm napiera na rozdrobnione owoce umieszczone w perforowanym pojemniku i wyciska z nich sok. Następnie przelatuje on przez wygodny lejek do podstawionego zbiornika. Za sprawą pojemności 3 l będziesz w stanie pozyskać bardzo dużą ilość soku.

Stal nierdzewna, którą wykorzystano do stworzenia modelu RCWP-3L, to doskonały materiał do pracy z żywnością. Nie tylko cechuje się odpornością na korozję i trwałe zabrudzenia, ale nie wchodzi też w reakcję z jedzeniem. Dzięki temu stal jest bezpieczna dla zdrowia. Z kolei podstawę i belkę krzyżową wykonano z solidnego żelaza.

Wysoka stabilność prasy do owoców wynika z zastosowania specjalnych otworów montażowych. Za ich pomocą będziesz mógł przykręcić sprzęt do twardego podłoża. Rozwiązanie to sprawia, że urządzenie doskonale nadaje się do użytku na zewnątrz.

Zadbaj o efektywne wyciskanie owoców z prasą śrubową marki Royal Catering. Solidna konstrukcja i duża pojemność pozwolą na wieloletnią oraz wydajną pracę. Dla uzyskania lepszego efektu warto zaopatrzyć się w specjalne rozdrabniacze do owoców o nr 10011493 i 10011499. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 4 opinii

01.06.2023

01.06.2023

01.06.2023

01.06.2023

très satisfait de l'achat du délai de livraison