Patelnie do pizzy

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

Praktyczne patelnie do pizzy na prąd to sprzęty przydatne w nowoczesnej kuchni. Logo Bredeco gwarantuje ich wysoką jakość, wysokie parametry użytkowe oraz atrakcyjny design, który stanie się ozdobą każdego wnętrza. Jeżeli zainteresowały Cię produkty dostępne w tej kategorii, sprawdź także artykuły gastronomiczne Royal Catering: wydajne dozowniki do sosów i potraw oraz uniwersalne dozowniki do płatków.

Patelnie do pizzy oraz innych dań

Oferujemy elektryczne patelnie do pizzy, które dzięki sporej głębokości nadają się doskonale do przygotowania tej potrawy w oryginalnym, amerykańskim stylu. Teflonowa powłoka powoduje, że otrzymasz gruby placek z chrupiącym, równomiernie przypieczonym spodem. Urządzenia od Bredeco posłużą także z powodzeniem do usmażenia bekonu, jajecznicy, różnych tostów (np. francuskich) oraz kiełbasek. Ergonomiczna budowa sprzyja bezpieczeństwu oraz pomyślnej, długiej eksploatacji. Czyszczenie gładkich powierzchni jest bardzo łatwe.

Duża pojemność misy daje sposobność przyrządzenia śniadania dla całej rodziny! Obsługa patelni jest intuicyjna, więc domownicy poradzą sobie z tym bez trudu.

Patelnie do pizzy i nie tylko

Poszukujesz nowoczesnego, innowacyjnego sprzętu do Twojej kuchni? Poznaj również inne artykuły z bogatej oferty Bredeco: naleśnikarki, frytownice, frytownice beztłuszczowe, maszyny do robienia waty cukrowej oraz popcornu. Niemiecka marka, projektując swoje produkty, postawiła na wysokie parametry użytkowe przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania oraz dekoracyjnego wyglądu. Atrakcyjna cena to kolejny wyróżnik wymienionych sprzętów.

Już dzisiaj dołącz do grona zadowolonych klientów expondo.pl i zaopatrz się w urządzenie do Twojej kuchni lub lokalu gastronomicznego. Posiadamy także, m.in. godne zainteresowania wędzarnie oraz cieszące się dużym wzięciem jajowary. Zamów towar z dostawą pod wskazany adres!