Listwy do bonowania

Zainspiruj się blogiem expondo

Prezentowane w tej kategorii listwy do bonowania marki Royal Catering znajdą zastosowanie w kuchniach, restauracjach, bufetach, recepcjach hotelowych itp. Bardzo praktyczne sprzęty pomogą zorganizować pracę, podobnie jak np. dostępne w nas regały ze stali nierdzewnej, a także wagi. Już dzisiaj zapoznaj się z szeroką ofertą sklepu expondo.pl i zamów towar z dostawą pod wskazany adres!

Listwy do bonowania – jakość ze stali

Proponujemy listwy do bonowania, które sprawdzą się w wygodnym przytrzymywaniu zamówień, rachunków, różnego rodzaju fiszek z dyspozycjami oraz paragonów. Nieskomplikowana konstrukcja oraz znajdujące się w komplecie akcesoria montażowe ułatwiają zawieszenie listwy na wybranej powierzchni. Wygodnie ją przytwierdzić do ściany, mebli itp. System kulkowy gwarantuje przytrzymywanie karteczek, umożliwiając jednocześnie ich wyjęcie.

Listwy na rachunki od Royal Catering wykonano z trwałej stali szlachetnej, materiału bardzo cenionego w gastronomii. Charakteryzuje się on dużą wytrzymałością, odpornością na korozję (sprawdza się w wilgotnym środowisku kuchennym), a także estetycznym wyglądem. Listwy ze stali są pod tym względem dużo bardziej praktyczne od aluminiowych, które dodatkowo mogą brudzić papier.

Listwy do bonowania w korzystnej cenie

Jeżeli szukasz profesjonalnego, wydajnego i wartego zaufania wyposażenia do swojej kuchni, zapoznaj się z szeroką ofertą marki Royal Catering. Posiadamy duży wybór urządzeń chłodniczych, urządzeń do gotowania sous vide, nadziewarek do kiełbas oraz naleśnikarek.

Prezentowane urządzenia i akcesoria dostępne w naszym sklepie są produktami wysokiej klasy. Odznaczają się doskonałymi parametrami eksploatacyjnymi oraz charakteryzują korzystnym stosunkiem ceny do klasy artykułu. Wynika to z przemyślanego projektu niemieckich inżynierów oraz wysokich standardów produkcji, a także wnikliwej kontroli jakości.