Dozowniki do sosów i polew

Zainspiruj się blogiem expondo

Dozowniki do sosów i polew są praktycznymi przyborami gastronomicznymi dla restauracji, cukierni, piekarni, kawiarni itp. Doskonale odnajdą się również w prywatnej kuchni miłośnika wypieków. Zostały zaprojektowane do dozowania niezbyt gęstego ciasta, rozmaitych polew, lukru, owocowych musów oraz słodkich lub wytrawnych sosów (np. pomidorowego lub czosnkowego). Sprzęt idealnie nadaje się do odmierzania porcji na naleśniki lub gofry.

Funkcjonalne dozowniki do sosów i polew

W profesjonalnej gastronomii bardzo ważne jest używanie odpowiedniej jakości urządzeń oraz sprzętów. Praktyczne i trwałe dozowniki do sosów i polew od Royal Catering zostały w przeważającej mierze wykonane ze stali szlachetnej. To materiał ceniony ze względu na unikalne właściwości. Cechuje się odpornością na uszkodzenia (zarysowania, obtłuczenia), korozję oraz działanie wysokiej temperatury. Stal jest obojętna biologicznie, co przekłada się na jej wytrzymałość w zetknięciu z zawartymi w pożywieniu kwasami oraz na zupełną neutralność dla mającej z nią kontakt żywności. Nie zmienia jej zapachu i smaku, nie wpływa również negatywnie na wartości odżywcze potraw.

Wygodne dozowniki do sosów i polew pozwalają sprawnie udekorować tort lub odmierzyć właściwą porcję sosu. Zbiornik łatwo napełnić, a szczelna zatyczka błyskawicznie odcina wypływ ciasta. Ergonomiczna rączka oraz stojak to kolejne elementy podnoszące komfort użytkowania sprzętu.

Dozowniki do sosów i polew oraz inne…

Proponowane w oficjalnym salonie producenta dozowniki do sosów i polew, to akcesoria kuchenne najwyższej jakości. Odpowiedni dobór materiałów i przemyślana konstrukcja sprawiają, że cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Ich nabywcy chętnie wybierają także inne urządzenia uznanej marki Royal Catering: zaparzacze do kawy, dyspensery do soków oraz podgrzewacze do czekolady.

Tak jak inne produkty z asortymentu expondo.pl, dozowniki do sosów i polew przeszły szereg wymagających testów. Nasi pracownicy czuwają nad tym, aby do Twoich rąk trafił artykuł solidny i godny zaufania. Wybierając nasz lejek gastronomiczny, otrzymujesz sprzęt odpowiedni do wykorzystania w branży kulinarnej. Ciągła weryfikacja rynkowych potrzeb jest dla nas sprawą kluczową. Dzięki temu wiemy, że proponowane przybory cechują się wysokimi parametrami użytkowymi oraz sprawdzoną jakością wykonania. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz funkcjonalny dozownik do sosów i polew!