Produkt: EX10061870

|

Model: MSW-CA-154

Miska do spuszczania oleju - Ø42 cm

139,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – mieści do 15 litrów oleju silnikowego lub płynu chłodzącego
  • Kompaktowość – płaska konstrukcja o wysokości 13 cm i średnicy 42 cm
  • Solidność – trwała konstrukcja wykonana z wytrzymałego polietylenu
  • Praktyczność – dzióbek do łatwego wylewania zebranego oleju
  • Prostota  – uchwyt ułatwiający obsługę miski

OPIS PRODUKTU

Szybka wymiana oleju z miską do spuszczania oleju MSW

Chcesz wymienić olej silnikowy lub płyn chłodzący i szukasz odpowiedniego pojemnika? Oto Twoje rozwiązanie: miska do spuszczania oleju od MSW! Zbiornik imponuje kompaktową oraz stabilną konstrukcją. Dzięki niej możesz dostać się pod każdy samochód i oszczędzić sobie trudu w podnoszeniu go. To sprawia, że miska do zlewania oleju jest niezastąpionym pomocnikiem w każdym warsztacie samochodowym!

Praktyczna misa do zlewania oleju z dziobkiem

Misę do spuszczania oleju wykonano z polietylenu, który jest niewrażliwy na olej, płyn chłodzący lub podobne ciecze. Kompaktowa konstrukcja jest bardzo solidna i znosi trudy codziennej pracy. W efekcie miska do spuszczania oleju idealnie sprawdza się w ciasnych warunkach podczas wymiany oleju silnikowego lub płynu chłodzącego.

Miska do zlewania oleju ma wysokość 13 cm i średnicę 42 cm. Jednocześnie pojemność 15 l sprawia, że nie trzeba jej ciągle opróżniać. Praktyczny uchwyt ułatwia podstawianie miski do spuszczania oleju pod samochód.

Równie prosta jest utylizacja zużytego oleju. Pojemnik wyposażony jest bowiem w dziobek do zlewania. Dzięki temu spuszczony olej można wlać bezpośrednio do kanistra, a produkt jest gotowy do ponownego użycia. Wykorzystaj miskę do zlewania oleju od MSW do szybkiej i profesjonalnej wymiany!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie