Liczba opinii: (4)

Przenośna stacja zasilania - 1,5 kWh - do 3 kW - 100 - 240 V - falownik

4299,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10062325

|

Model : MSW-POWER 1500 MAX

Ostatnie sztuki

Pośpiesz się! Zostało tylko kilka sztuk!

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. czwartek, 18 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
4299,00 zł
3+
5%
4084,05 zł
5+
10%
3869,10 zł
10+
15%
3654,15 zł
Kluczowe informacje
  • Trwałość – duża pojemność 1,5 kWh
  • Siła – z ciągłą mocą 1500 W i maksymalną mocą 3000 W
  • Wszechstronność – 4 porty USB, jeden USB typu C (do 100 W), gniazdo zapalniczki samochodowej i 2 o napięciu 230 V
  • Prostota – możliwość ładowania napięciem wejściowym w zakresie 100 - 240 V przez sieć lub dzięki inwerterowi przez panel słoneczny (do 200 W) do 6 h
  • Długa żywotność – bezobsługowa, bezpieczna i przyjazna dla środowiska bateria litowo-żelazowo-fosforanowa
  • Niezawodność – wyświetlacz LCD informuje o aktualnym stanie naładowania i wszystkich istotnych parametrach
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Wolność spotyka się z bezpieczeństwem z przenośną stacją zasilania MSW

Przenośna stacja zasilania MSW jest niezbędna dla każdego, kto chce przygotować się na nieoczekiwane. Dzięki ciągłej mocy 1500 W i maksymalnej mocy 3000 W jest wystarczająca, aby naładować telefon, laptop, a nawet drona. A dzięki napięciu wejściowemu w zakresie 100 - 240 V stacja zasilania działa w dowolnym miejscu na świecie i zasila urządzenia nawet podczas przerw w dostawie energii oraz innych nieprzewidzianych sytuacji. Jest idealnym towarzyszem wypraw kempingowych, wycieczek autem lub zamiast awaryjnych generatorów prądu w domu, biurze lub sklepie. Dzięki generowaniu czystych fal sinusoidalnych stacja nadaje się nawet do wrażliwych urządzeń elektronicznych w obszarach medycznych lub laboratoriach.

Mocna stacja zasilania o mocy szczytowej 3000 W i pojemności 1,5 kWh

Mobilna stacja zasilania o mocy 1,5 kWh przy 58,5 Ah jest prawdziwą mobilną elektrownią, która w przeciwieństwie do generatora benzynowego zapewnia całkowicie bezgłośne i bezemisyjne wytwarzanie energii elektrycznej. Dzięki czterem portom USB, jednemu USB typu C oraz dwóm gniazdkom 230 V możesz korzystać z zasilania dla kilku urządzeń jednocześnie. Aby naładować urządzenie, użyj panelu słonecznego (12-30 V / 200 W; nie wchodzi w zakres dostawy), jednego złącza do zapalniczki lub klasycznego gniazdka. W przypadku ładowania przez złącze 230 V za pomocą uniwersalnej wtyczki (100 - 240 V / 50/60 Hz dla Japonii, Szwajcarii, RPA, Wielkiej Brytanii, UE i Australii), bateria jest w 100% naładowana po 6 godz. Dla pozostałych dwóch wariantów czas jest odpowiednio dłuższy.

Jednocześnie obsługa przenośnej stacji zasilania na kempingu i nie tylko jest nieskomplikowana, a także całkowicie bezpieczna. Wyświetlacz LCD informuje o aktualnym stanie ładowania oraz wszystkich istotnych parametrach. Zastosowana bateria LiFePO4 wytrzymuje do 2000 ładowań, jest bezobsługowa, bezpieczna i przyjazna dla środowiska. Korzystanie z przenośnej stacji zasilania jest jeszcze bezpieczniejsze dzięki inteligentnemu zarządzaniu przeciążeniem i niedociążeniem, które chroni przed zwarciem, nadmiernym prądem lub napięciem, przeciążeniem, przegrzaniem i pod napięciem. Aluminiowa obudowa imponuje trwałością i niezawodnie chroni wewnętrzne działanie stacji zasilania.


Uwaga: aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas dostawy, poziom naładowania baterii wynosi poniżej 60%. Zalecamy naładować stację po jej dostarczeniu.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

Na podstawie 4 opinii

Sortuj według :

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Poland

Polecam

Szczerze polecam. Kupiłem w zestawie z panelem słonecznym 200W z expondo tego samego producenta. Początkowo myślałem, że będzie trzeba ładować z zasilania sieciowego i, że ładowanie z panelu to tylko taki marketing. Ale jak się okazało panel ładujący 30V MPPT ładuje w słoneczny dzień stację w około 5-6H (od pustej baterii). Co jest absolutnie niespodziewanym wynikiem. Wcześniej używaliśmy małego generatora benzynowego w domku nad jeziorem do oświetlenia i mniejszych urządzeń AGD. Teraz okazuje się, że mamy cichą eko alternatywę. Oczywiście zdarza się, że ładujemy go z sieci w domu i zabieramy ze sobą, ale jest to i tak znacznie lepsze rozwiązanie niż tankowanie do karnistra. Na plus jest to, że w przeciwieństwie do generatora po prostu możesz włączyć, ładować w tym samym czasie w dzień i użytkować. I nie trzeba ponownego rozruch za każdym razem jak potrzebujesz energii np do telewizora, oświetlenia wentylatora etc. Bardzo polecam 5+

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Germany

Elektrownia

Solidne wykonanie, niezawodne działanie, łatwa obsługa - absolutny entuzjazm! Polecany w sytuacjach awaryjnych i na kempingu, pomimo tego, że jest nieco cięższy. 5 gwiazdek! ⭐⭐⭐⭐⭐

Wyświetl oryginalną opinię

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Poland

Mocna stacja

Stacja ładowania warta zakupu. Ważnym punktem o którym nie wspomniał producent jest zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem, więc pojemność realna to 90% deklarowanej wartości. Taka funkcja uniemożliwia uszkodzenie baterii i głębokiego rozładowania. Druga ciekawa funkcja o której nie wspomina producent to wbudowany inwerter - dzięki czemu można ładować urządzenie bezpośrednio z paneli fotowoltaicznych, przydomowej elektrowni wiatrowej etc. Z tej funkcji szczególnie często korzystamy - ponieważ używamy w kamperze - zmagazynowaną energię w dzień używamy w nocy! Super sprzęt, bardzo dobrze wykonany i dobrze zabezpieczony.

w zeszłym roku Opublikowano na Expondo Germany

solidny Powerbank

Elektrownia jest mniejsza, niż mogłoby się wydawać, biorąc pod uwagę oferowaną pojemność akumulatora. Oczywiście takie coś nie jest lekkie, ale uchwyt do przenoszenia ułatwia przenoszenie. Uważam, że bardzo praktyczne jest możliwość oddzielnego włączania i wyłączania prądu stałego i przemiennego. Chroni to falownik, a tym samym akumulator. Na wyświetlaczu możesz zobaczyć aktualne zapotrzebowanie konsumenta w watach i czas pracy urządzenia. Czas ładowania również jest zgodny z tym, co podaje producent. Wewnętrzny wentylator reaguje dość sporadycznie przy określonej wartości temperatury (uruchamia się i zatrzymuje w dość krótkich odstępach czasu), ale jest to normalne. Test z panelem słonecznym jest nadal w toku. W sumie solidny egzemplarz warty swojej ceny.

Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Ile razu można naładować stację?

Stację możesz ładować do 2000 razy.

Jaka jest pojemność akumulatora po 2000 cykli ładowania?

Pojemność baterii po 2000 cykli nadal wynosi ok. 80%.

Czy bateria jest wymienna?

Tak, bateria jest wymienna, ale ogniwa już nie.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty