Sprawdzona jakość

Podnośniki motocyklowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 21 z 21 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Solidna konstrukcja z wysokiej jakości stali jest atutem urządzeń oferowanych na expondo.pl. Wykorzystany materiał wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, o które nietrudno w warsztacie. Zastosowanie podnośników motocyklowych od MSW gwarantują właściwe unieruchomienie, a następnie uniesienie reperowanego lub zimowanego pojazdu. W zależności od wybranego modelu windy motocyklowej zaczepienie sprzętu możliwe jest o klamry w kształcie litery U lub o imadło na przednie koło.

Podnośniki motocyklowe na lata

Motocykle łatwo podnieść na pożądaną wysokość za pomocą pedału nożnego, a po zakończeniu naprawy opuścić. Specjalna blokada sprawia, że odbywa się to zawsze w sposób płynny. Część dostępnych w ofercie windy motocyklowe posiadają użyteczne najazdy, po których wygodnie wprowadzić jednoślad na platformę, a następnie z niej sprowadzić (bez konieczności opuszczania na sam dół). Mobilność podnośników motocyklowych o większych wymiarach zapewnia wyposażenie w kółka. Jest to bardzo użyteczne, np. w serwisach motoryzacyjnych.

Podnośniki motocyklowe z dostawą do warsztatu

Oficjalny salon producenta MSW posiada w ofercie szeroką gamę artykułów dla komercyjnych warsztatów i serwisów naprawczych. Powodzeniem wśród klientów cieszą się profesjonalne polerki, intuicyjne w obsłudze nożyce do blachy, wkrętarki oraz satyniarki. Sprzęty z asortymentu dostępnego w expondo.pl przechodzą szereg wymagających testów. Nasi pracownicy czuwają nad tym, aby do Twoich rąk trafił produkt najwyższej klasy. Wybierając podnośnik motocyklowy od MSW, otrzymujesz windę odpowiednią do właściwego serwisowania jednośladów.

Stała weryfikacja rynkowych potrzeb jest dla nas priorytetem na każdym etapie powstawania danego urządzenia. Dzięki temu mamy pewność, że proponowane artykuły cechują się wysokimi parametrami użytkowymi oraz wysoką jakością wykonania. Już dzisiaj zamów trwałe i solidne podnośniki motocyklowe z dostawą pod wskazany adres!