Krajalnice do cebuli

Zainspiruj się blogiem expondo

Krojenie cebuli wyciska z Twoich oczu łzy? Skorzystaj z profesjonalnej, gastronomicznej krajalnicy. Cebulę wystarczy położyć na prasie i płynnym ruchem docisnąć dźwignię. Ostre noże podzielą ją na równe plastry. Akcesoria kuchenne, takie jak krajalnica do cebuli marki Royal Catering, to podstawowe wyposażenie barów, restauracji, stołówek, bistr itd.

Oferowane urządzenie nadaje się także do obróbki innych warzyw i owoców o średnicy 8 cm. Krajacz do cebuli wyróżnia się dużą ergonomią. Jego pionowa konstrukcja oraz szeroki rozstaw nóżek pozostawia wolną przestrzeń pod ostrzami. Można ją wykorzystać do podstawiania naczynia na spadające warzywne plastry.

Krajalnica do cebuli – praktyczne wyposażenie każdej kuchni

Wspomniane nóżki posiadają gumowe, antypoślizgowe nakładki, dzięki czemu maszynka do cebuli stabilnie trzyma się blatu stołu roboczego. (Jej uniwersalny design elegancko wkomponuje się w pozostałe wyposażenie kuchenne).

Mocną stroną maszynki są dodatkowe noże, które długo zachowują swoją ostrość. Łatwo je wyciągnąć i ponownie zamocować. Dzięki wykonaniu z antykorozyjnej stali szlachetnej nadają się do mycia w zmywarce. Można je również opłukać pod strumieniem bieżącej wody np. w umywalce.

W sklepie expondo.pl znajduje się wszystko, czego potrzeba do wyposażenia branży HoReCa: praktyczne akcesoria dla restauracji, solidne, stalowe meble idealne do dużych, profesjonalnych kuchni itp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Krajacz do cebuli – ergonomiczna konstrukcja, duża wydajność

Projektując wszystkie urządzenia kuchenne, specjaliści z Royal Catering wzięli pod uwagę wiele czynników, w tym normy HACCP obowiązujące w gastronomii. Zgodnie z zawartymi w nich zaleceniami wyposażenie kuchni restauracji, hotelu czy bufetu powinno sprzyjać utrzymaniu higienicznej czystości.

Aby sprostać wspominanym normom, ręczna krajalnica do cebuli została wykonana ze stali szlachetnej polecanej do kontaktu z żywnością. Dzięki inoxowi maszynka do cebuli odporna jest na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne (obicia, wgniecenia, zarysowania), dlatego sprawdzi się podczas codziennej pracy w dużej, gastronomicznej kuchni.

Oferowany krajacz charakteryzuje się łatwą obsługą. Wykorzystuje prosty mechanizm dźwigni. Po dociśnięciu uchwytu warzywo (lub owoc) płynnie przechodzi przez ostrza. Tak przygotowany produkt gotowy jest do dalszego przetwarzania np. w urządzeniach kuchennych lub urządzeniach do gotowania od Royal Catering.

Ręczna krajalnica do cebuli zaprojektowana została w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć ergonomię pracy. Pomiędzy 4 nóżkami znajduje się wystarczająco dużo miejsca na talerz lub miskę. Wyposażenie swojej kuchni w takie akcesoria jak maszynka do cebuli, krajalnica do pomidorów czy ziemniaków usprawnia pracę i skraca czas przygotowania posiłku. Zapoznaj się z ofertą expondo.pl i wybierz sprzęt gastronomiczny na najwyższym poziomie.