Krajalnice do pomidorów

Zainspiruj się blogiem expondo

Oferowane akcesoria kuchenne zapewniają sprawne i szybkie krojenie warzyw oraz owoców. Krajalnice gastronomiczne przydadzą się w miejscach zbiorowego żywienia takich jak restauracje, stołówki, bufety. Są niezastąpioną pomocą podczas obsługi cateringowej. Słowem – zdadzą egzamin w całej branży HoReCa.

Jeśli potrzebujesz szybko pokroić ziemniaki na frytki, najbardziej odpowiednia będzie krajalnica do ziemniaków. Krojenie cytryn ułatwi krajalnica do owoców, z kolei zakręcone ziemniaki na patyku przygotujesz za pomocą specjalnej maszynki do spiralnych frytek.

Krajalnica do pomidorów pomoże w przygotowaniu równych plastrów o regularnych kształtach. Może być również wykorzystywana do pracy z innymi warzywami i niektórymi owocami. Specjalna nakładka ochronna, a także uchwyt do przesuwania zapewniają wygodną, bezpieczną obsługę.

Krajalnica do pomidorów od Royal Catering – stalowa konstrukcja, ostre noże

Nóżki, na których została osadzona ręczna krajalnica do pomidorów, pozytywnie wpływają na stabilność. Dzięki nim urządzenie kuchenne nie ślizga się po blacie. Przygotowane za pomocą maszynki warzywne plastry (np. ziemniaczane, cebulowe) można wykorzystać do sałatek, kanapek lub usmażyć w głębokim oleju (zobacz smażalnik elektryczny od Royal Catering).

Profesjonalne, ręczne krajalnice do pomidorów charakteryzują się bardzo atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. W ofercie expondo.pl znajdują się również oryginalne części eksploatacyjne, takie jak noże, prasy czy ostrza. Wybierz krajalnicę Royal Catering dostosowaną do swoich potrzeb.

Ręczna krajalnica do pomidorów – niezastąpiona pomoc w profesjonalnej kuchni

Stal szlachetna, z której wykonana została krajalnica do pomidorów Royal Catering, daje jej przewagę nad podobnymi produktami innych marek. Inox sprzyja utrzymaniu higienicznej czystości, dlatego polecany jest do kontaktu z żywnością. Dzięki jego właściwościom antykorozyjnym sprzęt łatwo umyć.

Ponadto stal szlachetna sprawia, że smaki i zapachy nie mieszają się ze sobą. Materiał ten odporny jest na uszkodzenia mechaniczne – sprawdzi się podczas codziennej, intensywnej eksploatacji.

Solidne elementy tnące to kolejna cecha wszystkich maszynek do krojenia od Royal Catering (w tym krajalnicy do ziemniaków, owoców i warzyw). Noże długo pozostają ostre. W razie potrzeby łatwo je wyciągnąć i ponownie zamontować. Jest to szczególnie istotne w profesjonalnych kuchniach, w których liczy się sprawna oraz szybka obróbka produktów spożywczych. Uniwersalna krajalnica zapewnia wygodne plastrowanie warzyw i niektórych owoców.

Urządzenia kuchenne niemieckiej marki Royal Catering polecane są do przygotowywania posiłków ze względu na swoją długą żywotność oraz precyzyjne wykończenie. Projekty wszystkich akcesoriów kuchennych kładą nacisk na ergonomię oraz bezpieczeństwo. Tak też jest w przypadku krajalnicy do pomidorów.

Jej konstrukcja gwarantuje wygodną eksploatację, a specjalna nakładka chroni palce podczas krojenia. Wyposażenie profesjonalnej kuchni w sprzęt, taki jak ręczna krajalnica do pomidorów, to oszczędność czasu i energii. Nie zwlekaj i wybierz krajalnicę najlepszą dla siebie.