Ręczne krajalnice do warzyw i owoców

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 10 z 10 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Sklep expondo.pl oferuje szeroką gamę różnych urządzeń gastronomicznych marki Royal Catering. Znajdują się pośród nich m.in. elektryczna szatkownica do warzyw i krajalnica do frytek. Do wędlin oraz serów przeznaczone są krajalnice innego typu.

Prezentowany w tej kategorii sprzęt kuchenny sprawdzi się w szybkiej i efektywnej obróbce produktów spożywczych. Kilka rodzajów ostrzy umożliwia cięcie składników na kawałki w odmiennych kształtach. Elektryczna szatkownica do warzyw, dzięki nożom ze stali nierdzewnej, pozwala przygotować wiórki i plastry różnej grubości.

Innego rodzaju krajalnice zdadzą egzamin w krojeniu np. kapusty, cebuli, cukinii, jabłek, pomarańczy, cytryn oraz wielu różnych składników. Część modeli jest wąsko wyspecjalizowana. W tej grupie znajduje się krajalnica do pomidorów, która zapewnia gładkie krawędzie każdego plastra.

Szatkownica elektryczna do warzyw – praktyczna pomoc

Wielu pracowników profesjonalnych kuchni doceniło już proponowane tutaj krajalnice do ziemniaków. Maszynki idealnie nadają się do przygotowywania równej wielkości frytek. Niezależnie od wariantu krajalnica do ziemniaków jest bardzo prosta w obsłudze. Wybrane modele można zamontować na powierzchni roboczej.

Urządzenia gastronomiczne i akcesoria kuchenne opisywane w tej kategorii zostały wykonane z materiałów o niezwykle gładkiej powierzchni, czyli stali nierdzewnej oraz anodowanego aluminium. Zastosowane rozwiązanie sprawia, że bardzo łatwo je wyczyścić z użyciem wody i delikatnych detergentów. Ostrza oraz tarcze tnące można myć w zmywarce.

Krajalnice do warzyw i owoców – higieniczna stal nierdzewna

Higiena to jeden z priorytetów w prowadzeniu działalności gastronomicznej. Dlatego właściciele restauracji, barów szybkiej obsługi, pizzerii, bistr, kawiarni i firm cateringowych szukają rozwiązań oraz produktów zapewniających higienę na najwyższym poziomie. Urządzenia ze stali nierdzewnej są jednym z podstawowych elementów profesjonalnych kuchni.

Do tego rodzaju sprzętu należą m.in. krajalnice do warzyw i owoców marki Royal Catering. Dzięki wykorzystaniu tego rodzaju stali umożliwiają bardzo łatwe zachowanie czystości. Mają wyjątkowo gładkie powierzchnie, do których nie przylegają zabrudzenia. Wykorzystany materiał nie wchodzi w reakcje chemiczne (np. z sokami) ani nie odbarwia się.

Oprócz prostego czyszczenia artykuły w tej kategorii, m.in. krajalnica do pomidorów, charakteryzują się także solidną konstrukcją. Stal nierdzewna wyróżnia się nie tylko wysoką odpornością na korozję, ale również uszkodzenia mechaniczne, np. zarysowania, wgniecenia i otarcia.

Każda krajalnica do warzyw, w tym krajalnica do frytek, jest łatwa w obsłudze. Modele wyposażono w poręczną dźwignię, którą wystarczy docisnąć, aby przeciąć warzywo. Znajdujące się w zestawach ostrza mają różne wielkości oczek. Dzięki temu można przygotować składniki zgodnie z zapotrzebowaniem i gustem klientów.

Ręczna lub elektryczna krajalnica do warzyw i owoców to bardzo praktyczne wyposażenie w profesjonalnych kuchniach. Podobnie jak maszyny do hamburgerów idealnie sprawdzą się w barach szybkiej obsługi.