Produkt: EX10011629

|

Model: RC-PM180Q

Maszynka do makaronu - ręczna - 170 mm

149,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – może wycinać drobny (1,5 mm) i średni (6,6 mm) makaron
  • Stabilność – zacisk do blatu gwarantuje bezpieczną obsługę
  • Wydajność – maks. szerokość płatu ciasta 170 mm
  • Wytrzymałość – trwała i odporna na korozję konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • Regulacja – 7-stopniowe ustawienie grubości ciasta od 0,5 do 3 mm

OPIS PRODUKTU

Maszynka do makaronu - ręczna - 170 mm

Praktyczna maszynka do makaronu marki Royal Catering to sprzęt do każdego lokalu gastronomicznego z tradycyjną kuchnią. Model RC-PM180Q świetnie sprawdzi się zwłaszcza we włoskich restauracjach. Niewielkie wymiary i łatwa obsługa sprawiają, że doskonale nadaje się także do użytku w domowej kuchni.

Ręczna maszynka do makaronu RC-PM180Q – opis

Efektywna maszynka kroi płaty o szerokości maksymalnej do 170 mm. Rolki szybko rozwałkowują ciasto na wybraną grubość. Ustawia się ją 7-stopniowo w zakresie od 0,5 do 3 mm. Obsługa za pomocą korby ręcznej jest bardzo łatwa i wygodna.

Praktyczny sprzęt posiada ostrza umożliwiające wykrawanie makaronu o szerokości 1,5 mm oraz 6,6 mm. Dzięki temu z łatwością uzyskasz tagliolini, fettucine lub tagliatelle.

Solidna konstrukcja została wykonana ze stali nierdzewnej. Model RC-PM180Q odznacza się więc odpornością na korozję oraz mechaniczne uszkodzenia. Przekłada się to na jego długą żywotność. Zacisk doskonale stabilizuje sprzęt na blacie roboczym.

Maszynka do makaronu marki Royal Catering znajdzie zastosowanie w użytku prywatnym oraz komercyjnym: w barze, restauracji itp. Przekonaj się o jej zaletach i zamów urządzenie do wyrobu makaronu z dostawą pod drzwi.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie