(1) Ocena

Produkt: EX10012234

|

Model: RCPM-7L-PRO

Robot kuchenny - 350 W - Royal Catering

1529,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – sprzęt kuchenny do wydajnego ugniatania, mieszania i ubijania, w tym akcesoria
  • Wydajność – duża pojemność dzięki misie do miksowania o pojemności 7 l
  • Siła – 350 W zapewnia doskonałe rezultaty przy prostej obsłudze
  • Profesjonalizm – 0-800 obr./min i trzy poziomy mocy dla uzyskania idealnej konsystencji
  • Higiena – prosty w utrzymaniu czystości dzięki łatwo wyjmowanym elementom

OPIS PRODUKTU

Robot kuchenny do ciężkich ciast i lekkich przysmaków

Kompaktowy robot kuchenny RCPM-7L-PRO od Royal Catering to wyjątkowo potężny i solidny wielofunkcyjny sprzęt. Nadaje się do mieszania, ubijania i ugniatania szerokiej gamy składników. Dzięki trzepaczce, hakowi do ugniatania i mieszaniu urządzenie przygotowuje ciężki makaron lub zakwas tak samo doskonały, jak lekkie mieszanki: desery, białka jajek lub bitą śmietanę.

Solidny mikser o wysokich parametrach

Mikser łączy w jednym urządzeniu wiele praktycznych funkcji: nadaje się do ugniatania, mieszania lub ubijania różnych składników. Niezależnie od tego, jakie dania mają być przygotowane, ten wielofunkcyjny sprzęt zapewnia szybkie i precyzyjne przygotowanie oraz czyste miejsce pracy w piekarniach i pizzeriach, hotelach czy dużych kuchniach!

Dzięki silnemu 7-biegowemu silnikowi 350 W i trzem poziomom mocy mikser poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi składnikami i ilością do 3 kg mąki w najkrótszym możliwym czasie. Zapewnia to m.in. prędkość robocza 0-800 obr/min. Potężny ruch niezawodnie wpycha wszystkie składniki do środka misy o pojemności 7 l. Nic nie przykleja się do krawędzi i powstaje jednolita masa.

Dzięki solidnej konstrukcji i nietłukącym się materiałom wysokiej jakości wszechstronny model jest szczególnie trwały i nadaje się również do długotrwałego użytkowania. Misa, trzepaczka, mikser i hak do ciasta są wykonane ze stali nierdzewnej, a obudowa z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Jednocześnie robot kuchenny zachwyca łatwością czyszczenia. Intuicyjnie obsługiwany mechanizm odblokowujący ułatwia wyjęcie pojemnika i akcesoriów w celu ich wyczyszczenia lub wymiany.

Maszyna do wyrabiania ciasta jest również bardzo łatwa w użyciu we wszystkich innych obszarach. Prędkość można wybrać indywidualnie dla każdego przepisu, a maszynę uruchomić lub zatrzymać za pomocą przycisku. Dodatkowy otwór w pokrywce zapewnia zgrabny sposób na dodanie większej ilości składników. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów robot kuchenny jest odpowiedni do każdego wyzwania. Zakres dostawy oprócz dużej misy obejmuje haki do ugniatania i mieszania oraz trzepaczkę.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Très efficace, silencieux