Produkt: EX10012083

|

Model: RCJU-02

Sokowirówka - 800 W - Royal Catering

659,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – wytwarza duże ilości soku
  • Moc – efektywny silnik
  • Praktyczność – skórka, nasiona i miąższ są wyłapywane
  • 2 poziomy – do bardziej wszechstronnego zastosowania
  • Elastyczność – wyciska sok z rozmaitych owoców i warzyw

OPIS PRODUKTU

Sokowirówka od Royal Catering

Posiadasz restaurację, bar lub kawiarnię? Chcesz zaoferować swoim klientom świeżo wyciskane soki owocowe lub warzywne? Potrzebujesz sokowirówki RCJU-02 od Royal Catering! Duża moc, pojemność oraz bardzo klarowny sok – a wszystko to w jednym urządzeniu, które jest dziecinnie proste w obsłudze. Niezależnie od tego, czy używasz jej w domowej kuchni, czy lokalu gastronomicznym, sokowirówka wyrabia idealny sok!

Wydajna sokowirówka wysokoobrotowa

Przy mocy wyjściowej 800 W sokowirówka jest niezwykle wydajna i potrafi wycisnąć sok ze wszystkich rodzajów owoców i warzyw. A to wszystko bez konieczności ich wcześniejszego obierania lub krojenia. Dzięki 7200 obr./min owoce łatwo się rozdrabniają. Sokowirówka jest zasilana napięciem 230 V, a jej głośność robocza wynosi 80 dB.

Za sprawą wykorzystania stali nierdzewnej wyciskarka do owoców odpowiada najwyższym standardom gastronomicznym i odznacza się łatwością w czyszczeniu. Urządzenie posiada 2-litrowy pojemnik na resztki, dzięki czemu można wycisnąć dużą ilość surowca. Rozmiar wlotu 74 mm sprawia, że większość owoców mieści się nie pociętych.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA