Produkt: EX10400003

|

Model: HBH550-CE

Blender kielichowy - 880 W - 1,8 l - timer

5479,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – duży kielich z poliwęglanu o pojemności 1,8 l
  • Efektywność – przemyślany system ostrzy Wave-Action® zapewnia optymalne rezultaty blendowania
  • Precyzja – timer do ustawiania czasu pracy w zakresie 5-40 min z funkcją automatycznego wyłączania
  • Łatwa obsługa – dwie prędkości i funkcja Pulse
  • Wydajność – silnik o mocy 880 W bez wysiłku rozdrabnia nawet twarde składniki
  • Duża szybkość – blenduje 0,5 l napoju w zaledwie 12 sekund

OPIS PRODUKTU

Blender kielichowy - 880 W - 1,8 l - system Wave-Action®

Specjalistyczny blender kielichowy Hamilton Beach® Rio to doskonały sprzęt do barów, pubów, restauracji i wszystkich miejsc, w których istnieje potrzeba dokładnego rozdrobnienia jedzenia na musy, kremy, koktajle czy smoothie. Profesjonalny charakter modelu HBH550-CE zniesie wymagania każdego lokalu gastronomicznego.

Blender barmański Hamilton Beach® Rio

Kielich z poliwęglanu wyróżnia się wysoką odpornością na pęknięcia. Na jego powierzchni umieszczono praktyczną miarkę do precyzyjnego określania ilości składników. Kielich ma pojemność 1,8 l.

Dokładne rozdrabnianie składników jest możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanym ostrzom ze stali nierdzewnej. Wykorzystują one system Wave-Action®, który w przeciwieństwie do tradycyjnych blenderów kielichowych nie rozrzuca składników na boki pojemnika. System sprawia, że mieszanka cały czas przechodzi przez obracające się noże, dzięki czemu zawartość kielicha jest idealnie gładka i pozbawiona grudek.

Wysoką wydajność zapewnia silnik 880 W w całości wykonany z metalu. Pozwala on w krótkim czasie osiągnąć maksymalną szybkość ostrzy. Blender Hamilton Beach® Rio posiada dwie prędkości obrotowe do wyboru oraz funkcję Pulse. Dostosujesz więc pracę miksera do różnych składników.

Blender kielichowy Hamilton Beach® Rio to niezastąpione narzędzie każdego barmana. Przyda się też w restauracjach do przyrządzania sosów i kremów. Model HBH550-CE wyróżnia się wydajnością, dokładnością oraz przemyślanym designem. Świadczy o tym m.in. zastosowanie antypoślizgowych nóżek, które zapobiegają przemieszczaniu się urządzenia. Nie czekaj i zamów blender barmański już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA