Produkt: EX10011921

|

Model: RC-CGM21

Młynek do kawy - 200 W - 1000 ml - aluminium - czarny - LED

1379,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża moc – szybki rezultat i natychmiastowa świeża kawa dzięki mocy 200 W
  • Wydajność – duży pojemniki na kawę 1000 ml
  • Dokładność – 19 ustawień mielenia pozwolą przygotować ziarna na kawę americano i espresso
  • Trwałość – stalowe żarna i wysokiej jakości wykonanie
  • Akcesoria – szczoteczka do czyszczenia w zestawie
  • Praktyczność – łatwa obsługa dzięki wyświetlaczowi LED

OPIS PRODUKTU

Elektryczny młynek do kawy - 200 W - 1000 ml

Wysokiej jakości młynek do kawy Royal Catering służy do szybkiego i dokładnego rozdrabniania ziaren zgodnie z potrzebami użytkowników oraz klientów. Model RC-CGM21 stanowi więc niezastąpiony element każdej kawiarni, restauracji, hotelu czy biura.

Mielarka do kawy Royal Catering – opis

Doskonała wydajność młynka do kawy została osiągnięta za sprawą niewielkiego, a zarazem efektywnego silnika o mocy 200 W. Dzięki niemu czas potrzebny do przygotowania ziaren jest bardzo krótki. Ponadto urządzenie wyposażono w stalowy młynek żarnowy.

19 trybów pracy pozwala dostosować poziom rozdrobnienia kawy do rodzaju napoju lub wymogów użytkownika. Dodatkowo urządzenie posiada elektroniczny panel sterujący z dotykowym ekranem. Za jego pomocą określisz czy model RC-CGM21 ma zmielić kawę na 1 lub 2 filiżanki oraz ustawisz czas pracy.

Pojemny zbiornik 1000 ml o kształcie lejka posłuży do przechowywania ziaren. Jest ładowany od góry, więc z łatwością go uzupełnisz. Można go też zdemontować w celu dokładnego umycia.

Wydajność, łatwa obsługa oraz dokładność to cechy przemawiające za wyborem młynka do kawy Royal Catering. Model RC-CGM21 poza tymi cechami wyróżnia się też stabilnością. Jest to zasługa antypoślizgowych nóżek. Zamów młynek już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA