Nowy

Produkt: EX10013063

|

Model: RCVG-46-1

Pakowarka próżniowa - szerokość worka: 26 cm - 77 l/min - 1 bar - Royal Catering

4229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – szybkie odsysanie i uszczelnianie dzięki mocy 1000 W
  • Higiena – worek próżniowy ze zgrzewem o szerokości 5 szczelnie zabezpieczony przed wyciekaniem
  • Efektywność i ekonomiczność – urządzenie pracuje z wydajnością 77 l/min
  • Praktyczność – komorowa zgrzewarka próżniowa jest przeznaczona do worków o maksymalnej szerokości 26 cm
  • Łatwa obsługa – przejrzysty wyświetlacz usprawnia użytkowanie

OPIS PRODUKTU

Nie ma powietrza, jest smak – dzięki profesjonalnej pakowarce próżniowej

Dzięki pakowarce próżniowej od Royal Catering w krótkim czasie zapakujesz żywność w hermetyczne i nieprzepuszczalne woreczki foliowe. W ten sposób jedzenie na dłużej zachowa świeżość, a także ochronisz je przed kurzem i brudem. Niezależnie od tego, czy w restauracjach, hotelach, czy cateringu – kompaktowa zgrzewarka próżniowa z obudową ze stali nierdzewnej jest idealna tam, gdzie bezpiecznie pakuje się składniki, przechowuje się je w czystości lub gotuje się metodą sous-vide.

Zajmująca niewiele miejsca zgrzewarka próżniowa do różnych zastosowań

Szczelne zamknięcie chroni żywność przed wysychaniem i negatywnym działaniem lodu w zamrażarce. Dzięki temu wielokrotnie przedłużasz termin przydatności towaru do spożycia przy zachowaniu tej samej jakości. Smaki i soki pozostają szczelnie zamknięte w torbie. Dzięki temu w urządzeniu do gotowania sous vide szybko i łatwo przygotujesz różne składniki.

Komora pakowarki próżniowej pomieści worki o szerokości do 26 cm. W przypadku węższych opakowań zgrzej kilka torebek jednocześnie. Po włożeniu napełnionych worków foliowych urządzenie za naciśnięciem przycisku usuwa powietrze z całej komory i bezpiecznie zamyka torebki za pomocą zgrzewu o szerokości 5 mm. Dzięki mocy 1000 W zgrzewarka próżniowa generuje ciśnienie 1 bara. Kompaktowa pakowarka komorowa jest zasilana z sieci 230 V i osiąga wydajność 77 l/min. Obsługa jest łatwa i intuicyjna dzięki przejrzystemu wyświetlaczowi.

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do zamrażania szokowego, przechowywania w chłodni czy gotowania sous-vide – z wysokiej jakości pakowarką próżniową Royal Catering zyskujesz kompaktowe, wszechstronne urządzenie kuchenne, które jest łatwe w użyciu.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie