Produkt: EX10410015

|

Model: APS-14970

Pojemnik na lód - 530 x 325 x 125 mm

729,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – 530 x 325 x 125 mm na wiele małych butelek
  • Nowoczesność – elegancki i subtelny design
  • Stabilność – wytrzymałe materiały wysokiej jakości
  • Bezpieczeństwo – odporny na zimno i wodoodporny
  • Izolacja – długo utrzymuje zimno i chłodzi

OPIS PRODUKTU

Pojemnik na lód od APS do Twojego bufetu!

Prowadzisz catering, kawiarnię lub chcesz zorganizować przyjęcie? Dzięki sprzętowi APS-14970 marki APS zawsze masz pod ręką idealnie schłodzone napoje. A całość zaprezentowana z klasą! Pojemnik na lód jest koniecznością w przypadku bufetów lub wystaw!

Praktyczny, elegancki i prosty — pojemnik termoizolacyjny na lód!

Dzięki wymiarom 530 x 325 x 125 mm pojemnik do lodu mieści dużo kostek lub kruszonego lodu, dzięki czemu zawsze możesz przechowywać dużo butelek i napojów w chłodzie. Dzięki izolowanym ścianom wewnętrznym chłód jest skoncentrowany wewnątrz. Z jednej strony ma to tę zaletę, że lód utrzymuje się dłużej i dzięki temu napoje mogą być chłodzone przez długi czas, a z drugiej strony, że otaczające przedmioty nie są narażone na zimno. Dlatego pojemnik termoizolacyjny na lód jest idealny do bufetów i może być również umieszczony obok jedzenia.

Skrzynka do lodu wykonana z ciemnego drewna z wewnętrznym wkładem z tworzywa sztucznego jest nie tylko niezwykle trwała, stabilna i łatwa w pielęgnacji, ale także nowoczesna. Ciemny, elegancki design jest neutralny i optymalnie prezentuje napoje w środku. Wygląd pojemnika na lód dopasowuje się do każdej scenerii i sprawdza się w każdym bufecie i na imprezie.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie