Sterylizatory do noży

Zainspiruj się blogiem expondo

Praca w profesjonalnej kuchni w restauracji czy hotelu wiąże się z utrzymaniem nieskazitelnej czystości na stanowisku. Tyczy się to zarówno mebli, urządzeń, a także takich narzędzi jak noże. Jednak zwykle przetarcie czy umycie pod bieżącą wodą nie wystarczy. Trzeba jeszcze pozbyć się drobnoustrojów.

W likwidacji mikrobów pomogą wysokiej jakości sterylizatory do noży niemieckiej marki Royal Catering. Pozwolą one zdezynfekować przybory kuchenne i zminimalizować ryzyko roznoszenia zarazków. Zachęcamy też do zapoznania się z innymi produktami producenta. W sklepie expondo.pl znajdziesz wysokiej jakości meble ze stali nierdzewnej, chłodziarki oraz szeroki wybór kuchenek.

Dezynfekujące działanie lamp UV

Do oczyszczania powierzchni noży w sterylizatorach marki Royal Catering wykorzystano wydajne lampy UV. Generują one światło o długości cechującej się silnym działaniem dezynfekującym. Oznacza to, że lampy ultrafioletowe są w stanie zlikwidować do 99% drobnoustrojów. Dzięki temu naświetlone noże mogą być użyte do porcjowania jedzenia bez ryzyka przenoszenia zarazków czy zarodników pleśni.

Należy jednak pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności. Zbyt długa ekspozycja skóry na promieniowanie UV może doprowadzić do poparzeń. Tak samo długotrwałe wpatrywanie się w źródło światła jest szkodliwe dla wzroku. Dlatego nie wystawiaj na jego działanie siebie, innych, zwierząt oraz roślin.

Sterylizatory do noży Royal Catering

Prezentowane sterylizatory do noży marki Royal Catering są dostępne w różnych rozmiarach. Do dyspozycji masz modele, które pomieszczą nawet 20 ostrzy. Komory zamykane są za pomocą drzwiczek z pleksiglasu. Na ich powierzchniach zastosowano specjalne filtry chroniące przed szkodliwym działaniem promieni UV. Konstrukcje sterylizatorów wykonano z bardzo mocnej stali nierdzewnej. Jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz trwałe zabrudzenia. Nie ulega również korozji. Naświetlacze wyposażono też w timery. Posłużą one do określania czasu pracy urządzeń. Maksymalnie możesz ustawić 60 min.

Doskonale zdezynfekowane noże uzyskasz tylko dzięki sterylizatorom marki Royal Catering. Wysoka wydajność, łatwa obsługa oraz profesjonalny design z pewnością odnajdą się w każdej profesjonalnej kuchni. Nie czekaj i złóż zamówienie na naświetlacze UV już dziś!