Otwieracze do puszek

Zainspiruj się blogiem expondo

Bardzo często w lokalach gastronomicznych wykorzystuje się warzywa i owoce z puszek. Ten fakt nie zaskakuje, ponieważ szczelnie zamknięte produkty spożywcze zachowują swój smak i właściwości odżywcze. Dodatkowym plusem jest także ich dłuższy okres przydatności.

Żywność puszkowana stanowi spore ułatwienie dla kucharzy pracujących w restauracjach, barach, kawiarniach czy cukierniach. Poza małymi puszkami, znajdującymi się na sklepowych półkach, w profesjonalnej kuchni stosuje się większe opakowania (litrowe). Nacinanie wieka małym otwieraczem jest czasochłonne i wymaga wysiłku.

Pionowe otwieracze do puszek Royal Catering – solidna stalowa konstrukcja

Otwieracze Royal Catering to profesjonalny i solidny sprzęt. Pionowa konstrukcja pozwala przymocować przyrząd do blatu i dopasować go do wielkości puszki. Budowa z wytrzymałych materiałów zapewnia sprawną pracę przez lata.

Prezentowane modele można zamontować na krawędzi powierzchni roboczej za pomocą śrub. W ten sposób stabilnie trzymają się powierzchni roboczej. Nasze otwieracze świetnie pasują do stołów roboczych ze stali nierdzewnej Royal Catering. Zobacz szeroką ofertę mebli gastronomicznych.

Proponujemy także funkcjonalne i wydajne urządzenia grzewcze, chłodnicze, sprzęt do utrzymywania ciepła i obróbki żywności. W ofercie expondo.pl dostępne są artykuły dla dużych i małych restauracji, hoteli, barów, kawiarni, stołówek i wielu innych lokali gastronomicznych. Przekonaj się o wysokiej jakości produktów Royal Catering w atrakcyjnych cenach.

Szybkie i wygodne otwieranie puszek różnej wielkości

Otwieracze Royal Catering zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich możliwości eksploatacji były jak najlepsze. Dzięki pionowej konstrukcji narzędzie doskonale nadaje się do puszek o różnej wysokości. Blaszane opakowanie należy postawić pod ostrzem i opuścić ramię otwieracza. O sposobach przechowywania żywności przeczytasz w kategorii pojemników GN.

Po dopasowaniu wysokości do rozmiarów puszki, nóż wbije się w wieko. Teraz wystarczy kręcić korbą. Ostrze ze stali nierdzewnej gładko przechodzi przez pokrywę, zapewniając równe, gładkie krawędzie.

Otwieracze do puszek Royal Catering obsługuje się łatwo i bez dużego wysiłku. Korba działa lekko, dlatego można ją obracać jedną ręką. Nóż tnący długo pozostaje ostry. Ma to szczególne znaczenie, jeżeli w kuchni wymagana jest szybka i sprawna praca.

W ofercie expondo.pl dostępne są też inne manualne (a także elektryczne) sprzęty ułatwiające i przyśpieszające pracę w kuchni. Posiadamy szeroki wybór szatkownic i krajalnic do owoców i warzyw. Dostępne urządzenia kuchenne pozwolą w zaledwie chwilę przygotować m.in. ziemniaki na frytki, plastry pomidorów, półksiężyce z cytryn czy wiórki z marchewki. Sprawdź wszystkie dostępne modele i pozwól sobie pomóc w kuchni!