W obniżonej cenie

Produkt: EX10400005

|

Model: HBH750-CE

Blender kielichowy - 1000 W - 1,4 l - 100 programów

4929,00 zł 10 029,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 10 029,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – duży kielich z poliwęglanu o pojemności 1,4 l
  • Efektywność – przemyślany system ostrzy Wave-Action® zapewnia optymalne rezultaty blendowania
  • Precyzja – timer do ustawiania czasu pracy w zakresie z funkcją automatycznego wyłączania
  • Łatwa obsługa – 100 zaprogramowanych trybów blendowania
  • Wydajność – silnik o mocy 1000 W bez wysiłku rozdrabnia nawet twarde składniki

OPIS PRODUKTU

Blender kielichowy - 1000 W - 1,4 l - Quiet Blend™ - Quiet Shield™

Specjalistyczny blender kielichowy Hamilton Beach® Eclipse to doskonały sprzęt do barów, pubów, restauracji i wszystkich miejsc, w których istnieje potrzeba dokładnego rozdrobnienia jedzenia na musy, kremy, koktajle czy smoothie. Profesjonalny charakter modelu HBH750-CE zniesie wymagania każdego lokalu gastronomicznego.

Blender barmański Hamilton Beach® Eclipse

Cicha praca to zasługa technologii Quiet Blend™ i Quiet Shield™. Pierwsza z nich obniża emisję hałasu generowanego przez silnik, a druga tłumi dźwięki blendowanych składników. W ten sposób rozmowy klientów i pracowników barów nie będą w żaden sposób zagłuszane.

100 zaprogramowanych trybów pracy oraz karta pamięci do zapisania własnych ustawień znacząco wpływają na praktyczność blendera kielichowego Hamilton Beach® Eclipse.

Kielich z poliwęglanu wyróżnia się wysoką odpornością na pęknięcia. Na jego powierzchni umieszczono praktyczną miarkę do precyzyjnego określania ilości składników. Kielich ma pojemność 1,4 l.

Dokładne rozdrabnianie składników jest możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanym ostrzom ze stali nierdzewnej. Wykorzystują one system Wave-Action®, który w przeciwieństwie do tradycyjnych blenderów kielichowych nie rozrzuca składników na boki pojemnika. System sprawia, że mieszanka cały czas przechodzi przez obracające się noże, dzięki czemu zawartość kielicha jest idealnie gładka i pozbawiona grudek.

Wysoką wydajność zapewnia silnik 1000 W w całości wykonany z metalu. Pozwala on w krótkim czasie osiągnąć maksymalną szybkość ostrzy. Blender Hamilton Beach® Eclipse posiada dwie prędkości obrotowe do wyboru oraz funkcję Pulse. Dostosujesz więc pracę miksera do różnych składników.

Blender kielichowy Hamilton Beach® Eclipse to niezastąpione narzędzie każdego barmana. Przyda się też w restauracjach do przyrządzania sosów i kremów. Model HBH750-CE wyróżnia się wydajnością, dokładnością oraz przemyślanym designem. Świadczy o tym m.in. zastosowanie antypoślizgowych nóżek, które zapobiegają przemieszczaniu się urządzenia. Nie czekaj i zamów blender barmański już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA