Produkt: EX10012289

|

Model: RCAK-60

Końcówka do blendera - 350 mm - Royal Catering

269,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – długość 350 mm
  • Profesjonalizm – do blenderów ręcznych marki Royal Catering
  • Wysoka jakość – przemyślany projekt i wykonanie ze stali nierdzewnej
  • Szybkość – nieskomplikowana i bezpieczna wymiana oraz łatwe czyszczenie
  • Trwałość – dzięki wytrzymałemu materiałowi

OPIS PRODUKTU

Dzięki końcówce do blendera o długości 350 mm możesz rozdrabniać potrawy w mgnieniu oka!

Do każdego garnka potrzebujesz nie tylko pasującej pokrywki, ale i końcówki do blendera o długości, która pozwoli dosięgnąć jego dna. Dlatego Royal Catering oferuje blendery ręczne wraz z akcesoriami do miksowania i robienia puree, dzięki którym możesz rozszerzyć menu na kolejnej imprezie lub bufecie w Twoim hotelu o różnorodne dania.

Profesjonalne wyposażenie kuchni na potrzeby cateringu Royal Catering

Końcówka blendera RCAK-60 ma długość 350 mm i posiada osłonę przeciwbryzgową o średnicy 82 mm. Znajdują się pod nią bardzo ostre noże ze stali nierdzewnej. Osłona zapewnia czystą pracę i precyzyjne siekanie wszystkich składników. Niezależnie od tego, czy chcesz w krótkim czasie przygotować świeży koktajl, zupę krem czy wyczarować pyszny deser z truskawek, dzięki ramieniu do blendowania zrobisz to szybko i czysto.

Za sprawą połączenia śrubowego, końcówkę do blendera ręcznego można łatwo przymocować lub zdjąć z większości urządzeń marki Royal Catering. Akcesorium zachwyca wysoką jakością wykonania i gwarantuje maksymalną trwałość oraz bezpieczeństwo. Zrobiono je ze stali nierdzewnej, która usprawnia też mycie produktu.

DANE TECHNICZNE