Produkt: EX10012284

|

Model: RCAK-64

Wieszak do blenderów ręcznych i akcesoriów - Royal Catering

219,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Profesjonalizm – szybki dostęp do blenderów i mikserów ręcznych marki Royal Catering oraz akcesoriów takich jak trzepaczki itp.
  • Wysoka jakość – dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej i precyzyjnej obróbce
  • Czystość – higieniczne przechowywanie urządzeń i porządek w miejscu pracy
  • Wytrzymałość – solidnie trzyma nawet ciężkie modele
  • Trwałość – dzięki wytrzymałemu materiałowi i stabilnej konstrukcji

OPIS PRODUKTU

Wieszak do blenderów ręcznych i akcesoriów dla porządku oraz wydajności

Dzięki wieszakowi do blenderów ręcznych RCAK-64 od Royal Catering możesz w znaczący sposób rozbudować swój sprzęt kuchenny. Łatwa w montażu rama bezpiecznie utrzymuje blender lub blender i różne akcesoria, a jednocześnie zapewnia szybki dostęp do nich. Stwórz przestrzeń i po prostu wydajniej pracuj w hotelowych i restauracyjnych kuchniach, stołówkach lub podczas przygotowywania bufetu dzięki wieszakowi do miksera ręcznego od Royal Catering.

Profesjonalne wyposażenie kuchni na potrzeby cateringu Royal Catering

Wieszak do miksera zanurzeniowego jest zawieszony na dwóch zaczepach i ma sześć bolców na blender oraz dodatkowe nasadki, takie jak trzepaczka lub hak do ciasta. Dzięki prostej i solidnej konstrukcji wieszaka do blendera ręcznego można łatwo przechowywać nawet ciężkie modele. Zajmują też mało miejsca, a w razie potrzeby są dostępne na wyciągnięcie ręki. Wieszak ścienny do blendera zapewnia nie tylko porządek w kuchni, ale także sprawny przebieg pracy.

Produkt imponuje wysoką jakością wykonania i gwarantuje maksymalną stabilność oraz długą żywotność. Dodatkowo dzięki produkcji ze stali nierdzewnej oraz gładkiej powierzchni można go szybko i łatwo wyczyścić. Zaokrąglone krawędzie zapewniają bezpieczne użytkowanie.

DANE TECHNICZNE