Produkt: EX10010699

|

Model: RCVB-30X40-200

Worki moletowane do pakowania próżniowego - 200 szt. - 30 x 40 cm

159,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • 200 sztuk worków próżniowych!
  • Uniwersalne wymiary: 30 x 40 cm
  • Utrzymuje świeżość żywności znacznie dłużej niż tradycyjne metody przechowywania
  • Materiał wolny od BPA - bezpieczny dla zdrowia, mocny i trwały

OPIS PRODUKTU

Worki moletowane do pakowania próżniowego 30 x 40 cm

Prezentowany zestaw RCVB-30X40-200 zawiera dwieście moletowanych worków próżniowych o wymiarach 30 x 40 cm, które mogą być używane wraz z urządzeniami takimi jak pakowarki próżniowe. Produkt marki Royal Catering doskonale nadaje się do hermetyzowania żywności.

Worki do pakowania próżniowego RCVB-30X40-200 – charakterystyka

Bezpieczeństwo dla zdrowia podczas korzystania z RCVB-30X40-200 zagwarantowane jest przez brak substancji takich jak BPA, ftalany i ołów. Prezentowane worki moletowane do pakowania próżniowego ospełniają wymogi LFGB. Stanowi to potwierdzenie ich obojętności względem produktów spożywczych.

Efektywność worków foliowych od Royal Catering wynika z faktu, że przy ich produkcji zastosowana została specjalnie zaprojektowana struktura kanałów punktowych. Rozwiązanie takie, w stosunku do innych faktur (np. paskowych, kratkowych, diamentowych), charakteryzuje się o wiele większą wydajnością usuwania powietrza. W rezultacie osiągana jest duża szybkość pakowania przy zachowaniu idealnej szczelności.

Wysoka trwałość worków próżniowych marki Royal Catering jest zasługą świetnej jakości materiału PE/PA, z którego zostały stworzone. Wielowarstwowa powierzchnia o grubości 105 μm wykazuje dużą odporność na rozdarcia i przebicia. Ponadto nasz produkt może być stosowany w zróżnicowanych temperaturach, a po oczyszczeniu nadaje się do ponownego użytku.

Funkcjonalność worków foliowych z zestawu RCVB-30X40-200 wynika z tego, że opakowania próżniowe zapobiegają utlenianiu, parowaniu składników lotnych, hamują wzrost bakterii i grzybów tlenowych. Ponadto chronią przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak wilgoć i brud. Pozwalają też zaoszczędzić sporo miejsca, stanowiąc doskonałą alternatywę dla standardowych paczek, kartonów itp.

Worki moletowane do pakowania próżniowego RCVB-30X40-200 charakteryzują się trwałością, funkcjonalnością, i co najważniejsze, bezpieczeństwem dla zdrowia. O jakości produktu oferowanego przez oficjalny sklep producenta marki Royal Catering świadczą też bardzo pozytywne opinie naszych klientów.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA