Produkt: EX10320002

|

Model: FI42N

Wałkownica do ciasta - 2 x 2 wałki (pod kątem) - średnica 26-40 cm

7279,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – rozwałkowuje 210-700 g ciasta na pizzę, podpłomyki, tortillę, pitę, flammkuchen itp.
  • Efektywność – w kilka sekund uzyskasz spody do pizzy o średnicy 26-40 cm
  • Regulacja – ustaw grubość ciasta w zakresie 0,3-5,5 mm
  • Wydajność – napędzana przez silnik o mocy 370 W
  • Wygoda – łatwość w czyszczeniu i duża trwałość dzięki materiałom takim jak stal nierdzewna i plastik

OPIS PRODUKTU

Zrób w mgnieniu oka bazy do pizzy dzięki wałkownicy do ciasta

Czy to w pizzerii, piekarni lub restauracji: dzięki uniwersalnej wałkownicy do ciasta marki Fimar, eksperta od wysokiej jakości urządzeń kuchennych, możesz szybko rozwałkować ciasto na spody do pizzy, podpłomyki, spody do ciast, pity itp. Przyspiesz pracę w Twojej firmie, zaoszczędź cenny czas i pieniądze!

Różne spody z ciasta z wałkownicą elektryczną marki Fimar

Urządzenie posiada dwie pary rolek, z których pierwsza jest ustawiona pod kątem. Po prostu ustaw żądaną grubość ciasta w zakresie 0,3-5,5 mm na wałkach o długości 42 cm. W zależności od ilości ciasta (maks. 210-700 g) i wybranej grubości wałkownica do pizzy wyczarowuje spody o średnicy maks. 26-40 cm. A wszystko to dzięki niezwykle efektywnemu silnikowi 370 W! Praca zajmuje tylko kilka sekund. Dzięki temu możesz wyrabiać pyszną pizzę jak na linii produkcyjnej nawet w gorączkowej porze lunchu. W efekcie żaden gość nie wróci do domu ani biura głodny.

Zastosowanie wysokiej jakości stali nierdzewnej gwarantuje długą żywotność wałkownicy do pizzy. Materiał charakteryzują również wysokie standardy higieniczne i łatwe czyszczenie. Rolki wykonane z tworzywa sztucznego (POM) są równie higieniczne. Wałkownica do pizzy ma skuteczne zabezpieczenie. Pokrywa górnych wałków musi być zamknięta, aby można było ją obsługiwać.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie