Urządzenia kuchenne

Zainspiruj się blogiem expondo

Expondo.pl to sklep, który oferuje szeroką gamę produktów, m.in. urządzenia kuchenne. W naszym asortymencie znajduje się wyposażenie kuchni gastronomicznej, a także niezbędny np. podczas imprez plenerowych sprzęt: milkshakery i maszyny do waty cukrowej. Znajdziesz tutaj również krajalnice do warzyw oraz owoców (zarówno elektryczne, jak i ręczne), wymienne ostrza do rozdrabniania jarzyn, maszynki do krojenia frytek, otwieracze do puszek itp.

Wszystkie produkty marki Royal Catering charakteryzuje wykorzystanie trwałych materiałów. Jednym z nich jest stal nierdzewna (zobacz: ➔ warniki gastronomiczne). Za sprawą odporności na uszkodzenia mechaniczne i gładkiej powierzchni, łatwej w utrzymaniu higienicznej czystości, inox zda egzamin w każdej kuchni. Urządzenia grzewcze oraz meble ze stali nierdzewnej są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu nadają się do codziennej, regularnej eksploatacji. Docenią je restauratorzy, właściciele punktów małej gastronomii i inne osoby związane zawodowo z przygotowywaniem posiłków.

Wysokiej jakości sprzęt kuchenny w korzystnych cenach

Sprzęt kuchenny Royal Catering wyróżnia się ergonomicznymi rozwiązaniami. Należą do nich m.in. możliwość poziomego i pionowego montażu (krajalnica do ziemniaków), antypoślizgowe nóżki i gumowe amortyzatory (np. krajalnica do owoców i wiele innych modeli). Ponadto różnego rodzaju maszyny pozytywnie wpływają na efektywność pracy w kuchni. Proponowane urządzenia gastronomiczne cechuje korzystny stosunek jakości do ceny.

Sprawdzona jakość produktów i usług

Produkty z logiem Royal Catering to sprawdzone urządzenia gastronomiczne zaprojektowane z myślą o eksploatacji w profesjonalnych kuchniach. Sprzęt charakteryzuje solidna konstrukcja, dbałość o szczegóły oraz zastosowanie wytrzymałych materiałów (np. stali nierdzewnej, żeliwa i stopu aluminium). Właśnie ze stali wykonano akcesoria takie jak m.in. tarcze do krajalnic. Umożliwiają one szybkie cięcie składników w plastry, wiórki, słupki oraz kostki.

Naleśnikarki i otwieracze do puszek sprawdzą się jako wyposażenie kuchni w restauracji, stołówce, kawiarni, hotelu oraz każdym innym przedsiębiorstwie związanym z gastronomią. Maszyna do naleśników, dzięki swojej wysokiej mocy i żeliwnym płytom grzewczym, zda egzamin w komercyjnym, regularnym użytku. Otwieracze do konserw pozwolą szybko oraz bezpiecznie otwierać dużą liczbę puszek.